ДніпроСуспільство

Синій та жовтий — кольори життя: Ольга Атанасова на D1

Актриса Ольга Атанасова доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про День українського прапора.

Наш прапор має величезний сенс. Це колір неба, колір сонця, це кольори життя. Перебуваючи за кордон і бачити наш прапор, та взагалі бачити наші кольори — це неймовірно. І в цих кольорах ми всюди бачимо нашу Україну.

Про підтримку України в Німеччині.

Німці дуже підтримують Україну та українців. Якщо є запит — можна прийти, попросити, і тут обов’язково допоможуть. Звісно, зараз наша країна для них не на першому місці, бо своє для них важливіше, для них важлива рідна країна. Але вони постійно підтримують і словами, і діями.

Про благодійний аукціон українських акторів.

Багато лотів моїх знайомих акторів вже продано. Мого лоту ще не було, він ще чекає свого часу. Але вже скоро він буде на аукціоні act_lots. Взагалі, кожен лот унікальний, і дуже круто, що зараз функціонує не тільки аукціон, а й проводяться різні майстер-класи, так ми швидше зберемо гроші на карети швидкої для ЗСУ.

Про те, що допомагає не опускати руки.

На початку війни паніки в мене не було, я підійшла до цього якось інакше. Туди де я перебувала, завжди приїжджало багато людей, і я намагалася всіх їх підтримати. Мені хотілося, щоб люди зберігали нормальний емоційний стан. Сьогодні мене підтримує те, що ми перемогли. І ще трішечки — і ми будемо одне одного обіймати і вітати. Також мені надає сил моя дочка. Спорт. Людина може знайти себе де завгодно. Але мені хочеться додому. Жити там, дихати тим повітрям. Я дуже сумую. В мене таке бажання — зібрати валізу і поїхати. Приїхати в свою країну і продовжувати там бути потрібною.Back to top button