Шмигаль розповів, коли повернеться водопостачання у Нікополь, Кривий Ріг та Марганець
Уряд України працює над вирішенням проблеми водопостачання для мешканців південних регіонів. Почалося прокладання магістральних водогонів на Дніпропетровщині. Про це у своєму Telegram-каналі написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Телеканал D1.
За його словами, на Дніпропетровщині триває прокладання магістральних труб протяжністю понад 144 кілометри. До осені роботи мають бути завершені. Завдяки цим проєктам Кривий Ріг, Марганець, Нікополь будуть із водою.
Шмигаль розповів про перші проміжні результати. Так, у Покрові проклали водогін та відновили централізовану подачу води. Частково централізоване постачання відновлене в Нікополі, а також у семи громадах Криворізького району. Загалом Уряд виділив на ці роботи 1,5 млрд грн.
«Заслухав також голів ОВА щодо проблематики в освоєнні коштів, виділених на заходи з подолання наслідків теракту на Каховській ГЕС. Уряд зі свого боку готовий всебічно сприяти й допомагати областям, аби пришвидшити реалізацію проєктів із забезпечення людей водою», — поінформував Денис Шмигаль.