ДніпроСуспільство

Шлях для всіх росіян в Україну має бути закритим: Наталія Бабенко на D1

Акторка Наталія Бабенко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про перші дні війни.

Я всю ніч не спала, моніторила новини після заяви однієї недоброї людини, яка заявила про прийняття ДНР та ЛНР до рф. Та я не очікувала, що буде війна. О 4 ранку я лягла спати, а через пів години мене розбудила сестра дзвінком і сказала — почалася війна.

Про реакцію друзів та колег з-за кордону.

Всі почали пропонувати допомогу. Говорили — приїжджай, все зробимо, щоб тобі було комфортно. А от з росії від родичів — жодного слова підтримки. Багато людей, які працювали тут, заробляли гроші — всі мовчали. Лише одна людина запитала — як ти. Я вважаю, що для всіх росіян шлях до України має бути закритим назавжди. І про ніякі надання громадянства росіянам немає бути й мови.

Про благодійний аукціон act_lots.

Ми продовжуємо збирати гроші на 5 карет швидкої допомоги. Мій лот — це переможна медаль моєї героїні з фільму «Пульс». Кожен з нас — переможець, і ця медаль — як символ того, що людина зробила добру справу. Для мене вона дуже важлива, це був перший повний метр, це була моя перша особиста перемога. Тому чекаємо на нашу перемогу зі злом, бо добро має перемагати. І вчора цей лот вже придбали за 4000 гривень. Ще один лот — костюм з фільму «Пульс», і нехай людина, яка його придбає буде щасливою і усміхненою.

Про творчість.

Я сумую за професією, мені дуже не вистачає цього. І ті проби, які є наразі — як ковток свіжого повітря. Зараз інші відчуття, такі великі переоцінки, що ти не розумієш, що відбувається. Дуже складно абстагуватися. Та зараз ми маємо будувати нашу державу, в усіх відносинах. І культура має підтримувати і якось підбадьорувати українців.

Про українців та росіян.

Ми ніколи не хотіли бути в складі російської федерації. Вже понад 400 років вони тільки й займалися тим, що нищили нашу культуру та націю. Їм цього не вдалося за 400 років, не вдасться і зараз. І жодна сволота не зможе більше приходити на нашу землю та вчиняти звірства.Back to top button