ДніпроСуспільство

Школи Дніпропетровщини, які отримають «паспорт безпеки», навчальний рік розпочнуть офлайн

У школах Дніпропетровщини готуються до нового навчального року. Перевіряють наявні укриття, облаштовують додаткові, роблять запаси води. Уроки у закладах, які відповідатимуть критеріям безпеки, планують проводити офлайн. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови обласної військової адміністрації Ольга Горб, передає Телеканал D1.

Вона зазначила, що 125 шкіл області мають бомбосховища. В інших нині визначають можливі місця під укриття та приводять їх до ладу. Також роблять запаси найнеобхіднішого. Зокрема, води та медикаментів. Подбати про стан укриття та про позначення шляхів евакуації — завдання кожного керівника навчального закладу.

«Має бути і окрема система оповіщення для дітей із вадами слуху та зору. Інформаційні табло, покажчики руху, звукові та світлові сигнали», – наголосила Ольга Горб.  

Коли підготовка буде завершена, кожен навчальний заклад проінспектують та оформлять «паспорт безпеки». Перевірятимуть чи все дотримано надзвичайники, представники Держпродспоживслужби, містобудування та архітектури. А на початку навчального року для учнів та вчителів проведуть тренування. Покажуть як діяти під час сигналу повітряної тривоги. У школах, які виконають усі вимоги, навчальний рік планують розпочати офлайн.

Але сім громад Криворізького та Синельниківського районів знаходяться у зоні бойових дій. Це Широківська, Зеленодольська, Великомихайлівська, Маломихайлівська, Новопавлівська, Межівська та Покровська. Тож там навчальний рік почнеться дистанційно.Back to top button