ДнепрОбщество

Сергій Корінний: «Правила написані людською кров’ю»

Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Корінний доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про небезпеку боєприпасів.

Статистика не втішна. В регіоні вже 12 смертей через необережне поводження з боєприпасами. На жаль, днями загинула 12 річна дитина. Небезпека осколкових снарядів в тому, що їх термін детонування до 40 годин. Але не всі вони детонують в цей час. Вони можуть вибухнути пізніше, при контакті з людиною.

Про розпізнавання вибухових елементів.

Переглядайте сайти, користуйтеся інтернет-ресурсами, відвідуйте заходи з навчання населення. Вся інформація є у вільному доступі, крім цього, наші рятувальники знаходять час та проводять відповідні заходи з населенням.

Про важливість реакції на сигнал повітряної тривоги.

Якщо подивитися, як пройшла ніч в Одесі, і як пройшла у нас — можна робити висновки. Те що у нас в якийсь день не відбулося в області, чи ракета не прилетіла в те місце, де знаходимося ми, це зовсім не означає, що в іншому випадку не станеться приліт. Не потрібно, щоб притуплювалося питання самозбереження. Є правила, і ці правила написані людською кров’ю, війною. І в разі сигналу тривоги слід пройти до укриття.

Про дії при знаходженні небезпечних предметів.

Служба порятунку — 101, поліція — 102. Ні в якому разі не слід чіпати предмети і за можливістю — дочекайтеся наших співробітників.Back to top button