ДніпроСуспільство

Серед лідерів урядової програми: на Дніпропетровщині обміняли понад 216 тисяч лампочок

За перший тиждень дії державної програми на Дніпропетровщині обміняли понад 216 тисячі лампочок. Мешканці регіону здавали старі, а замість них отримували енергоощадні LED. Про це повідомили у ДніпроОВА. 

«З дня старту люди почали брати участь в акції. Приносять до поштових відділень старі лампи розжарювання, натомість отримують нові енергозберігаючі. Відсьогодні в області лампочки вже можна обміняти і у містах, і у невеликих селищах», – зазначив директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Тож за кількістю обміняних лампочок у нашого регіону почесне «срібло». Попереду нас – столиця.

Обміняти можна до п’яти робочих ламп розжарювання в одні руки. А за них отримати стільки ж світлодіодних. Зауважимо, акція лише для повнолітніх.

Долучитися можна двома способами. Перший: подати заявку через «Дію». Коли в обраному відділенні «Укрпошти» LED-лампи будуть в наявності, людину смс-повідомленням запросять прийти на обмін.

Другий: одразу прийти на пошту без попередніх запитів. При собі потрібно мати паспорт та картку платника податків.

Наразі відомо, що загалом в Україні планують замінити 50 мільйонів застарілих лампочок. Сподіваються, що такий крок допоможе знизити споживання електроенергії до 10%. У підсумку таким чином зменшити навантаження на пошкоджену ворогом енергосистему.

Нагадаємо, проєкт реалізують міністерства економіки та цифрової трансформації спільно з «Укрпоштою». А фінансову підтримку надає Євросоюз, який вже придбав та передав понад 30 млн LED-ламп.Back to top button