ДніпроНадзвичайні події

СБУ у Дніпропетровській області викрила ще чотирьох колаборантів

Служба Безпеки України у Дніпропетровській області повідомила заочно підозру трьом колаборпнтам. Серед них колишній суддя одного з районних судів Донецької області, який присягнув на вірність терористичній організації «днр», та дві ексчиновниці з Донеччини й Луганщини.

Також СБУ викрила на Дніпропетровщині прихильника «руzzкого миру», який у заборонених соцмережах проводив підривну агітаційну роботу.

Так, в одному з міст області кіберфахівці викрили адміністратора груп у забороненій соціальній мережі «ВКонтакте». Зловмисник поширював в Інтернеті матеріали антиукраїнського спрямування, в тому числі й публічно закликав до порушення територіальної цілісності України.

«Встановлюється, чи він проводив цю діяльність з ідеологічних міркувань, чи за вказівкою російських спецслужб. За умови підтвердження усвідомленої співпраці з ворогом, йому планується повідомлення про підозру за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України)», — повідомили у пресслужбі СБУ області.

У відомстві наголосили, що жоден колаборант не залишиться безкарним.Back to top button