ВійнаДніпро

Рятувальникам Дніпропетровщини передали 150 бронежилетів зі Львова

150 бронежилетів отримали рятувальники Дніпропетровської області. Їх передала громадська організація «Львівський Оборонний Кластер» на прохання Миколи Лукашука. Про це голова облради розповів у соцмережі, передає Телеканал D1.

Він повідомив, що звернувся по допомогу до «Львівського Оборонного Кластеру», який об’єднує спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничі потужності зі всієї України і забезпечує українських захисників якісними бронежилетами. Організація відкугнулася дуже оперативно і вантаж вже прибув до обласного управління ДСНС .

«Про те, в яких умовах нині працюють наші рятувальники, годі й говорити. Навіть уявити важко, в якій небезпеці вони постійно перебувають. Тому особовий склад має бути забезпечений засобами захисту в повній мірі», – наголосив Лукашук.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації піротехніки ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили більше 200 виїздів та знешкодили понад 4 тисячі сучасних вибухонебезпечних предметів.Back to top button