Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Розклад по областям та звільнення Маріуполя: екстрасенс Ольга Стогнушенко на D1

Майстер ТАРО, родолог, екстрасенс Ольга Стогнушенко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про родологію.

Родолог — це людина, яка займається вивченням родових програм, бо кожен з нас приходить з родовим сценарієм. Наші бабусі та дідусі, їхні вчинки — все це записується на нашому родовому сценарії. І всі речі, які робимо ми, скажуться на наших дітях. У нас завжди є можливість змінити щось в житті. Від на залежить те, що буде далі. Програми можна змінити, але їх потрібно виявити. Ми виявляємо на картах, що у людини відбувається в житті взагалі, що вона має на сьогодні. І коли знаходимо, що їй заважає, то шукаємо, коли ця програма запустилася, коли це почало працювати.

Про відповідальність за прогнози. 

Я консультую людей більше 20 років. І суть відповідальністі в мене на підкорці мозку. Я просто кажу те, що бачу я. Відповідальність — вона кожного дня, з кожною людиною. Я розумію ступінь відповідальності за свої слова і за те, що я бачу. 

Про березень в контексті війни на Дніпропетровщині. 

Ми чекаємо на спокій. Але поки я не бачу розслабленого відчуття. Будуть ще якісь перепони до нашого спокою, будуть якісь наступи. Але ЗСУ продовжують відбивати атаки орків. Я бачу навіть якісь прильоти. Не дуже сумна подія, але про неї будемо розмовляти. Тож, жителям слід прислухатися до сигналів тривоги. Великого лиха я не бачу, але стосовно кордонів області, там буде ще нервово. Марганець, Нікополь — там ще будуть відбуватися неприємні події. Ми ще в латах, ми ще боремося, ми ще тримаємося. Великих змін я не бачу.

Про удари по інфраструктурі. 

Так, я не можу казати по областях, але те, що будуть напади на інфраструктуру — стовідсотково. Мета ворога не досягнута, вони не отримали те, що почали, і їх мета знищити нашу інфраструктуру залишається. Ми частково впораємося з цими атаками, але якісь прильоти по Україні будуть. Там де відбуваються постійні обстріли — там ще будуть прильоти і там будуть загиблі цивільні люди, невелика кількість, але вони будуть. По всій Україні: північ країни — прильоти, пошкодження, руйнування, загиблі цивільні люди. Південь — відбивається. Будуть якісь активні дії, схоже на протидію, якісь бої. Про південь не можу сказати, що буде велика ракетна небезпека, більше схоже на бої. І динаміка позитивна, бо наприкінці цих подій — радість. Центр країни: вона більш спостерігає, що коїться навколо. Надійний такий захист в неї, що в мене показує, що не долетить до неї. Щось буде відбуватися, не можу сказати, що це масований обстріл, але максимально наші сили ППО нас рятують і нас захищають. Захід країни: на захід будуть атаки, але вони з ними впораються. Тема руху, тема дороги, тема транспорту. Але не вийде, не долетить. Схід — буде гаряче. Нашим хлопцям дуже важко там. Така картина, ніби вони хочуть ринутися в бій, вже їх притримують, ніби щось має відбутися. Будуть бої. Схід луплять. І луплять з двох сторін. В березні там буде запекла боротьба. Але, щоб не було, всі втрати, вся печаль та напружена ситуація буде змінена. Можливо, саме в березні ми перейдемо в контратаку. Але при всьому цьому, місто Дніпро за цим всім спостерігає збоку і мені подобається те, що я бачу.

Про звільнення Маріуполя.

Дуже жорстким я його бачу. Звільнення Маріуполя буде з якимись тіньовими процесами пов’язане. Це не буде спрямована атака, таке відчуття, що вже відбуваються якісь процеси. В мене в розкладі це виглядає так, ніби якіхось людей туди відправляють, звільнення міста почнеться зсередини. Не ззовні. Звільнення буде жорстким, гучним, ми будемо спостерігати і будемо в шоці від подій, які там відбуваються. Але ми приходимо до визволення міста і приходимо дуже швидко.

Про звільнення полонених військових з “Азовсталі”.

Люди далеко, вони не поруч, в березні будуть відбуватися переговорні процеси, Протягом 3 місяців будуть активні фази визволення. До кінця року повернуться, але не всі. Мені навіть показує, що не всі доживуть до цього визволення. Люди в поганому стані здоров’я. Люди хворіють. Але до кінця року відсотків 90 визволять.Back to top button