ДніпроСуспільствоЧас блогера

Розклад на Харків у прямому ефірі: екстрасенс Андрій Шелухін на D1

Екстрасенс, фіналіст “Битви екстрасенсів 6” Андрій Шелухін доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про Харків.

Я приїхав до Харкова, бо мав бажання бути там, де народився та виріс. Я не можу сказати, що це дивне бажання, та дивлячись на ситуація, я можу сказати, що стало більш стабільніше. Зрозуміло, що є ще загрози, та у порівнянні з тим, що було взимку та навесні — стало тихіше. Поки я планую бути тут, не хочу їхати. Я спираюся на свої відчуття. Тож, поки буду в Харкові. В Одесі я був з середини квітня по жовтень. Весна, літо, частина осені — я був там. Якщо порівняти Харків та Одесу та настрої — я знаю, що таких тотальних обстрілів в Одесі не було, а Харків накривали з початку війни. По енергетиці міста, Харків — страх, біль, незнання того, що буде завтра, така зависла ситуація в плані нерозуміння. Та люди живуть. Ті хто міг, виїхав. Багато залишилося. Багато переїхало з міст та селищ, що були під окупацією. Тут просто живуть люди, і все. Важко.

Про майбутнє Харкова — розклад в прямому ефірі.

Зараз можемо подивитися. І Харків, і область. Візьмемо найближчий місяць. У першій половині листопада — бойові дії в області. Ті села, які ще знаходяться в окупації, я гадаю — їх повернуть. Буде певний кордон з Луганської областю. Якщо ми беремо конкретно Харків, то там буде схожа ситуація на ту, що буде, тобто, обстріли у вечірній та нічний час. Я гадаю, це буде не так масовано, більш крапково. Підприємства на краю міста можуть потрапити під удар. Я бачу дорогу та воду. Щось пов’язане з водопостачанням. З критичною інфраструктурою. Якщо брати до уваги спільний фон міста, я бачу тривоги, та до них ми всі звикли. Є цікава позиція — башта, зірка та лілія. Це означає укріплення кордонів. Зірки означають спокій. Бойових дій як раніше, я гадаю, більше не буде. Критичну інфраструктуру в Харкові будуть оберігати. Ще є відчуття, що це кінець того жаху для міста, який був. Тому, я гадаю, більш-менш для Харкова буде спокійніше.

Про магію смерті.

Це робота з мертвими та кладовищами. Коли людина помирає, залишається енергетична частина людини. Магія смерті — це оперування некроенеогією. Це не призиви до вбивств. Це робота з мертвою енергетикою. Є позиція життя, є позиція смерті. І ці дві крапки не варто викидувати з уваги. Спілкування, контакти з мертвим світом. Це нейтральная позиція. Цю енергію можна преображати як забажаєте. В позитив чи негатив, і все це залежить вже від направленості думок.Back to top button