ДнепрОбщество

Роза Аль-Намрі: «Ми всі вбачаємо щастя у дрібницях, просто раніше не звертали на це увагу»

Майстер курсу ведучих та тележурналістів КНУКІМ, ведуча і журналіст Роза Аль-Намрі доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про інформаційний фронт.

Люди чекають на підтримку. Я на другий день війни вийшла в прямий ефір, аби підтримати українців. Це був правильний крок, люди цього потребують, бо спілкування в цей час є дуже важливим. Якщо говорити про моїх колег, іноземних журналістів, вони присутні на всіх гарячих точках і вони, як і ми, є учасниками цих трагічних подій. Вони допомагають і роблять все, щоб ми перемогли на інформаційному фронті.

Про фото та відео обстрілів.

У нас є закони про те, що ми можемо публікувати, а що не можемо. Правил треба дотримуватися завжди, а у воєнний час — особливо. У XXI столітті ми усі є воїнами інформаційного фронту. І якщо сказано, що не можно публікувати — то цього робити не можна.

Про окупантів.

Я мрію, щоб Україна перемогла. Єдине, що я хочу сказати окупанту — йдіть геть з нашої країни!

Про щасливі моменти.

Я вбачаю щастя у дрібницях. І радію взагалі факту мого життя. Мені було дуже приємно спостерігати за українцями, коли відчинилися кав’ярні і вони купили перші чашки кави і раділи їй. Я відчуваю щастя від своєї родини, від своїх студентів, від моїх колег. Мене все надихає. Ми всі вбачаємо щастя у дрібницях, просто раніше не звертали на це увагу. А от у диктатора — немає цього відчуття. Скільки б він всього не захоплював, скільки б не нападав, він ніколи не дізнається, що таке щастя у дрібницях. А ми з вами знаємо, що це таке.Back to top button