ВійнаНадзвичайні події
Росіяни зранку атакували термінал «Нової пошти» у Запоріжжі (Відео)
Зранку, 17 березня окупанти нанесли удар по Запоріжжю.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника Запорізької ОВА Івана Федорова.
Ворожий удар прийшовся біля одного із терміналів логістичного оператора. Під час атаки на роботі перебували 7 працівників.
Наразі відомо про 8 постраждалих. Шестеро працівників логістичного оператора отримали контузії, ще двоє перебувають у стані середньої тяжкості.

Серйозно пошкоджена будівля терміналу, понівечене укриття.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що три райони Дніпропетровщини були під атакою.