ВійнаНадзвичайні події

Росіяни зранку атакували термінал «Нової пошти» у Запоріжжі (Відео)

Зранку, 17 березня окупанти нанесли удар по Запоріжжю.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника Запорізької ОВА Івана Федорова.

Ворожий удар прийшовся біля одного із терміналів логістичного оператора. Під час атаки на роботі перебували 7 працівників.

Наразі відомо про 8 постраждалих. Шестеро працівників логістичного оператора отримали контузії, ще двоє перебувають у стані середньої тяжкості.

Серйозно пошкоджена будівля терміналу, понівечене укриття.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що три райони Дніпропетровщини були під атакою.

Back to top button