Росіяни використовують дрони з термітною сумішшю, щоб нищити захисні сітки і підпалювати позиції ЗСУ (Відео)
Російські війська використовують безпілотники «Молнія» з термітною сумішшю — для випалювання антидронових сіток і позицій наших військових.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на заяву бійця мобільної вогневої групи бригади «Хижак» на позивний «Джанго», який зафіксував такий дрон у повітрі.
За його словами, візуально політ цього безпілотника нагадував застосування фосфорних боєприпасів.
«Я спочатку не зрозумів, що це. Думали, фосфор. Горить, тягне за собою шлейф. Вперше таке бачив. Вирішив стріляти», — розповідає він.
Боєць відкрив вогонь і спочатку відстрелив підвіс із запалювальною сумішшю, не давши дрону виконати задачу. Після цього — добив і сам безпілотник.
Відзначається, що помітили такий дрон у Костянтинівці на Донеччині.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі росіяни обстріляли житлові багатоповерхівки.