ВійнаНадзвичайні події
Росіяни вбили одну людину та поранили чотирьох мешканців Дніпропетровщини
Ворог понад 50 разів атакував два райони області безпілотниками та артилерією.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська і Марганецька громади. Пошкоджені агрофірма, адмінбудівля, 4 багатоквартирні і 2 приватні будинки, автомобіль швидкої. Постраждав 72-річний чоловік. Він лікуватиметься амбулаторно.

На Синельниківщині росіяни били по Маломихайлівській, Межівській та Васильківській громадах. У районі понівечені автомобілі та приватний будинок. На жаль, загинула одна людина. Постраждали чоловіки 41 та 56 років і 71-річна жінка.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що російські окупанти знищили КАБами село на Дніпропетровщині.