ВійнаНадзвичайні події
Росіяни продовжили терор Дніпропетровщини вночі: поранено двоє людей
Ворог майже 20 разів атакував два райони Дніпропетровщини артилерією і безпілотниками.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
Двоє людей дістали поранень.
На Нікопольщині росіяни били по самому Нікополю, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах. Понівечені автівки. Поранений 42-річний чоловік. Він на амбулаторному лікуванні.

У Синельниківському районі під ударом були Васильківська і Межівська громади. Горів приватний будинок. Ще одна оселя і гаражі пошкоджені. Постраждала 84-річна жінка, її госпіталізували.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що через ворожі атаки на Дніпропетровщині постраждав чоловік.