ВійнаНадзвичайні події

Росіяни понівечили об’єкт інфраструктури у великому місті на Дніпропетрощині

Внаслідок атак БпЛА на Кам’янське, яких ворог завдав вранці та вдень, понівечена інфраструктура.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

По Нікопольщині агресор продовжував бити FPV-дронами та артилерією. Потерпали Нікополь, Марганецька, Покровська, Мирівська громади. Пошкоджені п’ятиповерхівка, 3 приватні будинки, екскаватори, інфраструктура, підприємство. Там виникла пожежа, яку рятувальники загасили.

Через ворожий безпілотник горіло і у Троїцькій громаді Павлоградського району, вогонь приборкали. Понівечені авто. У Миколаївській громаді Синельниківщини потрощені 2 оселі.

По Зеленодольскій громаді, що на Криворіжжі, противник влучив FPV-дронами. Побиті сонячні панелі.

Повсюди – без загиблих і постраждалих.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що російські окупанти атакували Дніпро безпілотниками.

Back to top button