ВійнаНадзвичайні подіїСуспільство
Росіяни методично знищують прифронтову громаду Дніпропетровщини, де залишилося лише 2% від довоєнного населення (Відео)
У мережі показали, як обстоять справи у Покровській територіальній громаді на Дніпропетровщині.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Цю громаду ледь не щодня обстрілюють росіяни. Але попри небезпеку тут ще залишаються мирні мешканці. За словами голови ОТГ Ольги Кримової, у Покровській громаді залишилося близько чотирьохсот людей. Це лише приблизно 2% від довоєнного населення.
Евакуація триває. Попри небезпеку, у громаді ще працюють комунальники, намагаються відновлювати електропостачання. Втім, у більшості населених пунктів світла і води немає.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що жителів прифронтового району Дніпропетровщини закликають не пересуватися великою трасою.