ВійнаНадзвичайні події

Росіяни активно атакують газовидобувну інфраструктуру в трьох областях: серед них Дніпропетровщина

Російські війська продовжують цілеспрямовані атаки на інфраструктуру Групи Нафтогаз.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі компанії.

Під удар вже потрапив газовидобувний обʼєкт у Харківській області – зафіксовано пошкодження обладнання. На місці працюють фахівці компанії, триває оцінка наслідків.

Ворог застосував авіабомбу по газопроводу в Запорізькій області. Унаслідок цього частина споживачів тимчасово залишилася без газу.

Також один із працівників Групи Нафтогаз отримав поранення внаслідок ворожого обстрілу на Дніпропетровщині. Йому надавалася необхідна медична допомога.

З початку року об’єкти Групи Нафтогаз зазнали вже 99 атак.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у прифронтовому місті на Дніпропетровщині поменшало банкоматів «Приватбанку».

Back to top button