ДніпроСуспільство

Росіянам вибачити неможливо, це тотальна ненависть: Ольга Атанасова на D1

Актриса Ольга Атанасова доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про перші дні війни.

23-го лютого ми и були з друзями на допрем’єрному показі фільму, о 4 ранку я приїхала додому, а о 4:20 все почалося. І спочатку я не могла повірити, що це відбувається, я гадала, ну я це могло статися… Тривожної валізки в мене не було. Бажання виїжджати — також. Я до останнього була в Києві. Поїхала лише тому, що моя дитина в Німеччині.

Про колег.

Усі мої колеги щось роблять. Зараз взагалі немає українця, який би чогось не робив. Хтось волонтерить, хтось працює, герої наші нас захищають.

Про благодійний аукціон act_lots.

Там буде багато всього, і прикраси, і речі з кіно, і навіть зустрічі та тренування. Різні особисті та цікаві речі. Зараз ми збираємо гроші на карети швидкої. Зберемо — продовжимо нашу справу доти, доки це буде потрібно. Участь в аукціоні можуть прийняти всі, навіть ті люди, що живуть за кордоном.

Про дитяче сприйняття війни.

Не всі діти сприймають війну як гру. Не вірять, що це гром. Діти розумні. Тому й моя доця все розуміла. Я намагаюсь розповідати їй все. Запитання вона задає кожен день, питає, коли ми переможемо. А я кажу — ми вже перемогли. Залишається ще трохи зачекати. Треба вірити, що все буде добре і мати сили все підіймати. Бо хто це зробить, якщо не ми.

Про українців та росіян.

Для мене головне — це мир. Я проти смерті, проти вбивств. Я за мир в усьому світі і дуже хочеться перемогти. Звісно, хочеться, щоб цієї трагедії взагалі не було. Та її нічим не перекриєш. Я бажаю нам миру. А росіянам вибачити неможливо. Це тотальна ненависть.Back to top button