ДніпроСуспільство

росія — це країна-терорист: Марта Марнауз на D1

Блогерка Марта Марнауз доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про вибух у Вінниці.

Я деякий час жила у Вінниці, тому після сьогоднішнього вибуху я дуже переживаю. Я ще не розумію, чи все гаразд з усіма моїми друзями. І це найстрашніше.

Про волонтерство.

Постійно щось трапляється, та головне не думати про перешкоди, а вирішувати ситуацію. Кожен день в нашій країні це боротьба, особливо для хлопців, які на передовій. Тому такі справи, як зламалася машина — це не така велика проблема. Я зараз знаходжуся у волонтерський організації, яка допомагає з 2014 року. Я своїми ресурсами допомагала останнім часом, люди, мої підписники допомагали. І було питання — гігієнічний душ. Це така дрібничка, яка є дуже важливою. На це багато запитів. І я поставила збір в інстаграмі, і почали надходити кошти, і в підсумку ми назбирали на три тисячі наборів! 64 тисячі гривень за добу — українці неймовірні.

Про патріотичні татуювання.

Я нічого не боюся, тому що маю в серці те, що не вмирає. Кажуть, що у ворогів і так є списки всіх, хто допомагає військовим, ну, нехай. Страху немає.

Про виховання дитини.

Я свою дитину весь цей час бачу практично лише онлайн. Тому зараз більше вихованням займаються мої батьки. Переоцінка цінностей у багатьох зараз є, ти цінуєш кожну хвилину поряд з рідними. Тож, чекаю на час, коли ми всі будемо разом. Це таке золото-золото.

Про “хороших” росіян.

Моя тітонька живе в підмосков’ї, і ми розірвали з нею зв’язок. Вона нам відправила поздоровлення на Масляну, і все. Я розумію, що є нормальні люди, які просто бояться. Зараз психологічно важко себе перепрограмувати, що ж добрі росіяни. Мені зараз це зробити дуже важко. Мабуть вони є, але я не можу себе перепрограмувати. Є таке золоте слово “монтаж”, і ми сприймаємо тільки е, що нам показують. Як там відбувається? Вони нас бачать зі своїх телеекранів, але не чують того, що є насправді. Вони не хочуть нас слухати. Адже так їм простіше. Зомбовані люди. Навіщо їм себе грузити тим, що у нас тут гинуть діти, що у нас тут війна, тероризм. росія — це країна-терорист.Back to top button