ДніпроСуспільство

Окупанти двічі руйнували їхнє життя та бізнес: родина з Донеччини успішно релокувала пекарню до Дніпра

Родина Горбачових уже вдруге тікає від війни: у 2014 році були змушені покинути рідну Горлівку, а у 2022 — Торецьк, де прожили 8 років. Нині родина в Дніпрі, де розвиває свій родинний бізнес — мініпекарню, передає Телеканал D1.

До 2014 року, до початку війни, родина Горбачових жила у Горлівці. Власниця сімейного бізнесу — Ганна — працювала на шахті. А після того, як у 2014-му у рідне місто зайшли російські війська, родина була змушена переїхати до Торецька та починати своє життя наново. Саме там сім’я і відкрила власну справу: спочатку пекарню, згодом магазин, потім почали думати над розширенням бізнесу та відкриттям пекарні у Сєверодонецьку. Але їх плани знову зруйнували окупанти.

З 24 лютого до середини березня родина залишалася в Торецьку. Допомагали місцевим, випікаючи для них хліб, а потім віришили — треба переїжджати до Дніпра. Забрати все обладнання та працівників не вдалося, через це на новому місці справу починали майже з нуля.

Окрім відкриття власної справи, Ганна Горбачова продовжувала допомагати знайомим та містянам, які, попри обстріли та близькість до фронту, залишалися у рідному місті.

У пекарні та магазині працює сама родина Горбачових, а також переселенці зі сходу: Данило зі Словʼянська, Світлана з Маріуполя та кілька дівчат із Торецька. Підтримку цих людей сім’я вважає своїм обов’язком, оскільки із власного досвіду знає, що таке втікати з рідного дому.

Спочатку серед відвідувачів пекарні були переважно переселенці з Торецька, згодом випічку почали купувати й самі дніпряни. На магазині та пекарні родина зупинятися не планує: після перемоги, кажуть, повернуться до рідної Горлівки та відкриють заклади ще й там.

Якщо ви живете у Дніпрі та захочете підтримати сім’ю переселенців, ви можете завітати до їх пекарні Gorbachoff Studio, яка знаходиться за адресою: вулиця Гагаріна, 40.Back to top button