Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Рік тому ми прокинулися в іншому світі: FOZZEY на D1 

Співак, вокаліст гурту «ТНМК», журналіст і письменник Олександр FOZZEY Сидоренко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Відчуття такі, як в усіх. Здається, що минув не один рік, а десять. Більшість подій цього страшного року хотілося б забути. 

Зараз ми в турі, їздимо Європою, збираємо гроші для військових. На кожному концерті ми проводимо аукціони. Я особисто виношу вініл, колекційні платівки наші. На концерті у Варшаві до нашого менеджера підійшла дівчина, і сказала — якщо ви все продаєте, я б купила шапку Фоззі. І, мабуть, вона віддала все, що було на рахунку, більше 1000 євро на аукціоні принесла шапка, яка попрацювала на сцені хвилин десять. 

Звісно, завжди трошки сумно, коли ти в безпеці, а твої рідні — ні, ті, хто нас захищає, воює — ні. 

Ми зараз в Польщі, завтра будемо в Чехії, це, мабуть, дві країни, які підтримують найбільше нас в цій війні. Вони найбільше проявляють себе. 

Хотілося б, щоб Україна повернулася до нормального життя. Пішов другий рік великого вторгення, і ми мусимо знайти в собі сили триматися далі.

Зміни у собі відчули всі. Слід зрозуміти, що повернення до довоєнного життя неможливе. Все докорінно змінилося рік тому. Ми рік тому прокинулися в іншому світі, і повернутися вже не вийде. Головний висновок — не слід нічого відкладати на потім.Back to top button