ДніпроПолітикаСуспільство

Допомога захисникам, переселенцям та постраждалим від війни: рік роботи депутатів «Слуги Народу» Дніпровської міськради

Депутати «Слуги Народу» Дніпровської міськради відзвітували про роботу за рік. Допомога фронту, підтримка ВПО, евакуація населення — про свою діяльність розповіли  у соцмережах, передає Телеканал D1.

Так, був започаткований проєкт «Збережи нове життя» та налагоджена постійну підтримку воїнів, лікарень, шелтерів. Голова депутатської фракції від партії «Слуга Народу» Дніпровської міськради Аліада Мансурова завдяки своїй ініціативі з початку повномасштабного вторгнення пітримала сотні родин переселенців з дітьми, надаючи їм дитяче харчування, предмети гігієни, підгузки, одяг, іграшки. Свята, інтерактивні уроки, веселі посиденьки та ласощі – Аліада Мансурова повсякчас організовує для внутрішньо переміщених дітей щось цікаве. Відвідує малечу і в шелтерах регіону, посприяла відкриттю трьох комп’ютерних класів для їхнього навчання онлайн. Та, передусім, депутатка підтримує військових. Об‘єднала зусилля депутатів, щоб передати:

– автівки для військових;
– військову амуніцію та обладнання;
– продукти харчування для воїнів ЗСУ, ТрО, переселенців;
– 4 карети «швидкої» меддопомоги лікарням Дніпра, Нікополя;
– багатофункціональні ліжка для лікарень міста та регіону, медичні апарати, ліки, витратні матеріали, продукти харчування.

Та надають допомогу депутати не тільки у тилу — депутат Дніпровської міськради від «Слуги Народу» Юрій Скребець перебуває на фронті з перших днів повномасшабної війни, був на передовій і з 2014 року.

Обласну лікарню ім. Мечникова очолює депутат від «Слуги Народу» Сергій Риженко. З 2014 року він разом зі своєю командою вилікував тисячі українських воїнів і продовжує робити це зараз. Піклується про родини захисників, допомагає їхнім дружинам та дітям. Ще одна лікарка Мечникова та депутатка «Слуги Народу» Єсенія Тарасова з початку війни допомагає в реабілітації пораненим бійцям та цивільним і займається питаннями евакуації.

Депутат Віталій Солоха посприяв облаштуванню одного із великих укриттів міста – на 700 місць. А також брав участь в евакуації підприємства легкої промисловості із окупавоної території Запорізької області до Дніпра та допоміг організувати центр для розміщення переселенців, надає їм юридичну допомогу

Депутат Антон Лежньов організував передачу військової форми, картузів та бронежилетів бійцям Нацгвардії. Окрім цього, він допоміг забезпечити усім необхідним спецпідрозділ поліції Дніпра та укомплектувати 93-ту ОМБр військовим одягом, бронежилетами, касками, передав для них автомобіль-позашляховик, продукти харчування. А також – посприяв організації щоденного приготування 400 гарячих обідів для переселенців та військових, яке тривало до вересня.

Депутат Дмитро Свердлін допоміг  забезпечити бійців 98-го батальйону «Азов» бронежилетами, тепловізорами, термобілизною, берцями, наколінниками, карематами, продуктами.

За ініціативи депутата Данила Міро бійці отримували бронежилети, каски, аптечки, акумулятори, рації, необхідну амуніцію, продукти тривалого зберігання, автівки, теплі ковдри, зокрема, військова частина №7**4, яка постійно перебуває на нулі; 4 районних управління поліції Дніпра отримали аптечки та бронежилети; лікарні АНД району, обласна лікарня ім. Мечникова отримали медзасоби.

«Війна торкнулася кожного українця. І Дніпро – справжній форт-пост, місто, яке стало одним з головних хабів для підтримки військових і переселенців. Тому наш цьогорічний звіт про те, як кожен з нас допомагав захисникам і постраждалим від війни. Звісно, кожен з нас виконував свої депутатські обов’язки перед виборцями, відвідували сесії, працювали в комісіях. Дякую своїй команді!», — поділилася Аліада Мансурова, голова депутатської фракції від партії «Слуга Народу» Дніпровської міськради.Back to top button