ВійнаГрошіДніпроНародний репортерСуспільство

Реконструкція парку та улаштування стовпчиків: міськрада Дніпра збирається витратити чергові десятки мільйонів (Відео)

Не зважаючи на важкі обставини на фронті та мабуть щоденні атаки росіян на обласний центр, міськрада Дніпра з лякаючим оптимізмом витрачає мільйони на довгобуд та антипаркувальні стовпчики.

Про це у програмі “Народний репортер” на Телеканалі D1.

Нещодавно в Електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явився тендер: Реконструкція парку імені Володі Дубініна у місті Дніпрі. Коригування. Інші завершальні будівельні роботи. Замовник: Комунальне підприємство “Міська інфраструктура” Дніпровської міської ради. Очікувана вартість – понад 83,5 мільйони гривень. Крім цього, на реконструкцію цього парку вже виділялися кошти. Також аналізуємо одного з виконавців робіт;

Окремо говоримо про черговий тендер на послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по місту Дніпро;

Розглянемо останні комунальні питання, які турбують мешканців Дніпра.

Про все це і багато іншого дивіться у новому випуску програми “Народний репортер”:

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у середмісті Дніпра комунальники вже рік не можуть залатати яму, в яку вже провалилася автівка.



Back to top button