ВійнаДніпроНадзвичайні події

Ракетний удар по Дніпру: подробиці і фото

Журналісти Телеканалу D1 побували на місці російського ракетного удару вранці 17 листопада у Дніпрі. Окупанти поцілили по підприємству у Чечелівському районі міста. Там пошкоджені будинки та зруйновану ділянку контактної мережі тролейбусів.

Як повідомив очільник ДніпрОВА Валентин Резніченко, російські ракети поранили 23 людини. 15 з них — у лікарні. Одна постраждала важка.

По інформації від рятувальників, на місці прильоту виникли дві пожежі. Співробітники ДСНС врятували трьох людей, ще 50 людей були виведені на безпечну відстань від місця прильоту.

За даними ДСНСників, постраждали 14 будинків. Проте, це може бути не остаточна цифра — огляд територій та збір інформації  ще триває.
Зараз в будинках та поряд з ними почали працювати комунальні служби.
Через ракетний удар у Дніпрі без світла залишились майже 6 тисяч клієнтів та об’єкт водопостачання, повідомили енергетики.
Ракетний удар прийшовся у район, яким курсують сім автобусних, три тролейбусні та один трамвайний маршрути. Було зруйновано ділянку контактної мережі тролейбусів, також трамвайні колії опинились під поваленими деревами та іншими завалами. Пошкоджено та вибито скло у чотирьох автобусах та одному тролейбусі.Back to top button