Канал Д1Суспільство

путін поклав око на Дніпропетровщину: відьма Світлана Павлюк на D1 

Телеведуча, відьма, таролог, фіналістка “Битви Екстрасенсів 18” Світлана Павлюк доєдналася до спілкування у програмі «Розклад долі» на D1.

Про обстріл Дніпропетровщини.

Я нічого не відчувала, бо знаходжуся далеко від вас. Коли ми дивимося на карти, то розуміємо, що всюди напружений стан. 

Про Житомирську область. 

Я тут знаходжуся, отже, все спокійно. Я відчуваю, коли вночі спекотно. Та я довіряю нашим захисникам, тому сплю спокійно.

Про долю. 

Від снаряду, від ракети нікуди не втечеш. Якщо це твоя доля, ти нічого не зробиш. 

Про наслідки ситуації в Бєлгородській області. 

“Імператор” буде притискати та робити атаку на нашу область. По ту сторону сидить “імператор”, і сильно буде притискати. Вони будуть всіма способами хотіти знищити наших хлопців.

Про ситуацію на сході України. 

путіну всеодно. Він нічого і нікого не буде жаліти. І свою сторону також. Йому буде мало, і він буде йти. Вони несуть втрати і будуть нести втрати. Тим не менш, вони лізуть. путін хоче залишити після себе історію, і хоче залишитися в ній королем, але всі ми знаєм, ким він там залишиться. 

Про смерть путіна. 

У нього дуже сильних захист. І якщо я піду з чорної сторони на нього, то втрачу свої сили. У нього захист чорної сили, а ми проти своїх не маємо права йти. Йому і так вистачає, він хворий. Але поки він живий, йому буде мало. Він грається долями людей. І я не бачу поки розв’язки. Та на осінь щось має стихнути. Але не на довгий період. І найближчий рік путін ще не здохне. Такі як він навіть там не треба. Або його хтось зі своїх вб’є, або він сам піде від хвороби. Але цей рік він ще буде жити. Я не хочу давати якусь надію людям. Я говорю, як є. 

Про Бахмут та Мар’янку. 

З Бахмутом дуже важко, там нічого не розібрати. Там є наші сили. Але дуже погана картинка. Є маленький відсоток окупації. Я не кажу його здати, я говорю про те, що є відсоток, що Бахмут візьмуть в окупацію. Мар’янка — тут картинка краще. За неї будуть бої. Це ще не кінець. 

Про останній тиждень травня на Дніпропетровщині.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Саме в сторону Дніпропетровщини будуть летіти ракети. Карти говорять, що не будуть колосальних прильотів, будуть збивати. путін поклав одне око на Дніпропетровську область. В того маразматика таке в голові, що навіть карти не можуть про це говорити.

Про обмін бійців. 

Бачу в найближчий час два обміни. Наши захисники приїдуть додому і будуть радіти. Азовців там буде декілька чоловік, при другому обміні.Back to top button