ДніпроСуспільство

Протиповітряна оборона Дніпропетровщини відзначає шосту річницю

12 липня Повітряному командуванню «Схід» виповнюється шість років. З нагоди річниці створення підрозділу представники обласної влади привітали військовослужбовців та вручили їм цінні подарунки. Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської облради, передає Телеканал D1.

Частини, які входять до складу оперативного командування, беруть участь у бойових діях, відстоюють незалежність та цілісність Української держави.«Високий бойовий вишкіл, професіоналізм та наполегливість у вирішенні поставлених завдань – це про особовий склад Повітряного командування. Ви як янголи-охоронці щодня бережете спокій мешканців області. Яскравий приклад – останні ракети, збиті над Дніпропетровщиною. Дякую кожному з вас за сумлінну самовіддану службу Батьківщині та зразкову ратну працю!»
, – наголосив радник голови облради Андрій Соколов.


Військовослужбовці ОК «Схід» щодня гідно виконують свої бойові завдання. За чотири місяці активних противостоянь підрозділи командування, які дислокуються у семи областях східної України, знищили 31 бойовий літак, 39 крилатих ракет, 123 БПЛА та 3 гелікоптера.Back to top button