ВійнаДніпроСуспільство

Програміст з Дніпра розповів, як боронить країну у лавах повітрянодесантної бригади

Війна кардинально змінила життя дніпрянина Олександра, працівника IT–індустрії, який з початком повномасштабного наступу росіян боронить країну у складі Збройних сил України.

Історію Олександра розповіли на Facebook–сторінці 25–ої окремої повітрянодесантної бригади, передає Телеканал D1.

Ще у 2014 році він в рядах перших добровольців пішов захищати Батьківщину. Далі служба в оперативному резерві першої черги і з 25 лютого 2022 року знову на фронті.

«Я не зміг стояти осторонь, розумів що треба зупиняти ворога щонайшвидше. Мої знання та досвід вкрай потрібні — сам багато що можу зробити, ще й навчити когось», — каже Олександр.

Зараз «Байкер» — такий позивний має Олександр — забезпечує зв’язок в одному з підрозділів повітрянодесантної бригади. І це завдання не із легких, адже ворог активно застосовує заходи радіоелектронної боротьби, наносить артилерійське враження наших позицій, руйнуючи прокладені лінії польового зв’язку, намагається долучитися до мережі та прослухати частоти радіозв’язку.

Треба бути постійно готовим до будь-якого сценарію розвитку подій: вдень і вночі забезпечувати безперервність зв’язку та його захищеність, а за потреби висунутися на лінію зіткнення, полагодити, налаштувати, бо як відомо, без зв’язку немає управління, а без управління немає ПЕРЕМОГИ!

Олександр розповідає, що осторонь не залишаються і його колеги–програмісти та працюють на перемогу в тилу. Вони закуповують та передають на фронт телекомунікаційне обладнання, камери, квадрокоптери, засоби зв’язку та безцінні «Starlink».

А вдома на свого захисника чекає дружина та п’ятимісячна донечка, яка підросте і буде пишатися своїм батьком захисником та його бойовими побратимами.

«В нас намагаються відібрати волю, свободу, гідне майбутнє, зламати, зробити рабами. Але впевнений, в них нічого не вийде! Зараз Збройні Сили — найпотужніша армія світу, а наш український народ — сильній та волелюбний який під час спільної біди об’єднався в міцний кулак та зухвало нищить окупантів. Вірте в Збройні Сили України, а ми не підведемо!», — закликав Олександр.Back to top button