Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про звільнення полонених та повернення територій: екстрасенс Ольга Стогнушенко на D1 

Майстер ТАРО, родолог, екстрасенс Ольга Стогнушенко доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про звільнених з полону цивільних. 

В березні невелика частка людей повернуться додому, молода енергія, яка повертається. Але не те, що очікували. Наш ворог не дотримується домовленості, і наші люди не можуть повернутися додому саме через зраду. Але протягом трьох місяців буде гучний процес повернення, ніби будуть притягувати ще якусь сторону для звільнення наших цивільних полонених та дітей. Ми отримаємо те, до чого ми будемо йти. 

Про активне повернення територій України. 

Воно вже почалось. Погодинно, по сантиметру, по метру наші воїни вигризають на сході України. По всій території — це березень-квітень, тут активні дії, воєнна техніка, зброя. Можливо, з початку другої половини березня до кінця квітня буде відбуватися такий дуже масований процес визволення земель. 

Про Луганськ, Донецьк, Крим. 

Більшість територій буде повернена. І буде повернена територія, яка була давно в нас вкрадена. По Криму — мені показують, що це першочергова задача. Основною метою ЗСУ мені показує, що буде територія Криму.

Про клієнтів. 

Останній час мені подобається динаміка, яка відбувається в суспільстві, бо раніше люди зверталися, щоб перекласти відповідальність на мене, а зараз вони сприймають мене, як партнера. Я отримую задоволення від праці, коли бачу, що людина бажає щось змінювати у своєму житті. Люди стають більш свідомими. Розуміють, що основна опора в їхньому житті — це вони самі. 

Про початок діяльності.

Я почала в 5-6 років, напевно, це можно назвати екстрасенсорикою. Трошки більше відчувала події, що відбуваються навколо нас. ТАРО почала я вивчати в років 16. І я вчусь до сих пір. Мені цікаво працювати з іншими майстрами та брати в них знання.

Про віру.

Не можна нав’язувати людині, в що їй вірити. Я знаю одне, те, в що ми віримо, те з нами і відбувається. Не інакше. Немає різниці, хто в що вірить, є по факту — що в кого є.

Про запити.

Багато питань з приводу міграції, з приводу цілісності, але все ж таки превалює в моїх консультаціях тема кохання, тема відносин.

Про внутрішні зміни. 

Зараз з’явилася врівноваженість. Зараз стало більш стабільно. Мені здається, що мені легше стало працювати з людьми, бо пішла динаміка страху, люди перестали озиратися назад і зрозуміли, що в цій реальності треба відбудовувати своє життя.

Про табу. 

Я консультую людей, я даю поради, які підказують мені вищі сили. Будь які впливи на життя — це табу. З кожною людиною мені важливо те, що відчуває саме вона. Основна ціль — доковиряти до серця людини, щоб вона почула сама себе. Мені хочеться, аби навколо мене були щасливі люди. І я роблю для цього все, що я можу.

Про забобони. 

Я з Біблії пам’ятаю фразу “по вере вашей да воздастся”. У мене перебігаюча дорогу кішка — це до грошей. І це працює. Бо свою реальність ми створюємо самі. І я прошу людей не впадати в деструктивні емоції та вірування, і не притягувати до себе якогось негативу. 

Побажання українцям. 

Сили. Я хочу нам побажати сили. Ми багато чому навчилися, багато про себе дізналися, про свої резервні ресурси. Зараз відбуваються такі процеси, про які можна сказати, що вони роблять сильнішими. Я хочу побажати відкритих сердець, бо це родюче поле. Не закриватися одне від одного. Від кожного з нас залежить наша перемога.Back to top button