Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про ювілей пісні “Інша весна”, прем’єру фіту “Струни” та цінність життя: Віталій Козловський на D1 

Заслужений артист України, співак Віталій Козловський доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про пісню “Інша весна”.

Цій пісні сьогодні рік, і я гадав, що не доживу до цього дня. В сусідні будинки прилітали ракети. Мені здавалося, мене вже не буде. Я гадав, що своїх я заховаю, а сам буду відстрілюватися, якщо вороги прийдуть в мій будинок. Нещодавно ми поїздили по локаціями, де знімали кліп на цю пісню, і будинки вже відбудовані. І це вселяє віру в нашу незламність, нашу перемогу. Сьогодні ти розумієш, що люди продовжують жити. Життя триває, а нам необхідно міцно стояти на своїх ногах та вірити в перемогу.

Про новонароджену доньку Світлани Тарабарової.

Коли ми знімали кліп на пісню “Струни”, вона буде вже на 8 місяці вагітності. Я дуже її люблю, вона класна артистка і дуже крута людина. Погодні умови були надскладними, був мокрий сніг, вітер жахливий, але вона витримала всі зйомки. Нещодавно ми були в неї в гостях, а вчора вона поїхала пологовий будинок і народила донечку, вже третю, з чим ми всі її вітаємо. Я дуже тішуся, що Україна поповнюється молодим поколінням. Це будуть точно такі патріоти, які не допустять тих помилок, які допускали ми.

Про нову пісню “Струни”.

Хлопці з гурту “Столиця” написали цю пісню і запропонували мені її заспівати. Вона вразила мене своєю глибиною. Я розумію, що пісні про війну сьогодні не є комерційними, зараз справа не про комерцію, а про душу. Ми маємо пам’ятати, якою ціною нам сьогодні дістається можливість жити своїм життям. І я не знаю в нашій країні настільки свідомої виконавиці, як Світлана, тому я їй і запропонував дует. Це було однозначне рішення — Світлана Тарабарова. В рекламу цієї пісні не було вкладено жодної копійки, вона сама розлетілася, наші колеги почали її шарити, і мені приємно, що вона вийшла в топ YouTube . Коли я читаю коментарі, я стримую себе, щоб не заплакати. Це дуже цінно для мене. Для всієї команди, яка працювала над піснею. Музика зараз всіх об’єднує. Музика про щастя. Бо ми живемо і хочемо жити, і хочемо бути щасливими. Бо ми варті щастя. Я пишаюся нашою нацією, нашими українцями.

Про свої бажання.

Я бажаю собі того ж, чого бажаю кожній людині. Я зрозумів, що ми маємо жити кожним днем, радіти кожному дню, святкувати свята, народжувати дітей. Я у військових запитав, як вони ставляться до того, що цивільні можуть щось святкувати. А мені відповіли: “А нащо ми тут знаходимося? Ви маєте жити повноцінним життям”. Тому я бажаю і собі, і всім людям жити повноцінним життям, не дивлячись ні на що. Пам’ятати про наших військових. Бути щасливими. Я вас всіх люблю, підтримуйте українських артистів, підтримуйте одне одного і все буде Україна.Back to top button