Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про віру в кожного українця та прем’єру пісні “Шляхи”: Ія на D1 

Співачка Ія доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про творчість.

Я почала творити авторські пісні не так давно. Я багато років співала кавери, але не на широкий загал. І перша моя пісня була “Перемога”, друга — “Чекаю, знаю”, наступна вийшла під новий рік, вона називається “Бажай”.

Про пісню “Перемога”.

Я розуміла, що всіх нас об’єднує бажання перемоги. Відчувається таке, що люди трішки почали втрачали сили, і перші слова, з якої починається пісня “Давай уявимо день, день нашої перемоги”. Не треба втрачати віру.

Про наступні пісні.

Попереду ще три пісні. Я за популяризацію української музики. І ця музика може бути різною. Нам є що показувати. Нам є чим пишатися. Мене надихає багато чого, є багато про що писати.

Про пісню “Шляхи”.

Ця пісня — особиста історія, і я запланувала, що вона вийде на мій день народження. І я справді люблю співати, писати пісні, зараз, коли я дозволила собі зробити цей крок, зробити музику своєю професію, мені хочеться сказати людям, що я в них вірю. І хто послухає слова цієї пісні, почує меседж “я вірю в тебе”. Кліп обов’язково буде, маю надію, що в кінці травня я його покажу.

Про відбиток війни на творчості.

Мені не хочеться перехрещувати ці дві події. Але особисто я почала творити в цей період. У мене не було часів на роздуми. Я відкинула темні сторони та почала. Я люблю українську мову, українські пісні, у мене душа горить від української пісні, і я хочу, щоб вони ставали ще популярнішими. Хочеться більше української пісні. Ми зараз зрозуміли, що маємо велику цінність, тож, давайте робити її більш ширшою. Ми маємо черпати більше і мати вибір. Я бачу скільки крутих виконавців з’являється, які пишуть популярні тексти, популярну музику. І це дуже класно.

Про волонтерську діяльність.

Я усвідомлюю, що можу творити завдячуючи тому, що нас захищають. Я маю свій проєкт, який створила три роки назад, він набув характеру благодійності, це фестиваль “Мама-Паті”, що проходить у рідному Хмельницькому. Мета фестиваля — збір коштів на реабілітацію військових та підтримання психологічного здоров’я дітей, що через війну вимушено покинули свої домівки та тимчасово оселилися на Західній Україні.

Побажання українцям.

Я щиро вірю в кожного з вас, слухайте пісню “Шляхи”, слухайте більше української музики і будьте собою.Back to top button