ДніпроСуспільство

Про вагітність, творчість та війну: MARIETTA на D1

Співачка, волонтерка, блогерка та радіоведуча MARIETTA доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про 24 лютого.

Ранок розпочався під вибухи. Ми живемо недалеко від аеродромів, під Києвом. Було дуже гучно. Хоча морально ми були готові. 23-го лютого ми підготували підвал в домі та вирішили з батьками, що робити у випадку, якщо війна розпочнеться. Я себе налаштувала, подихала, я розуміла, що всі до нас приїдуть. І панічних настроїв більше не було. Хоч і пережили ми багато, коли окупанти наступали на Київ. Як перший раз я перенервувала тоді, коли був обстріл у жовтні.

Про вагітність.

З вагітністю все змінилося. По-іншому починаєш думати. Напевно, якщо б я буда на таких строках як зараз, на 8-9 місяці, то я б поїхала. Тому ті жінки з дітьми, вагітні жінки, які поїхали, я вважаю зробили правильно. Це наша друга вагітність, і я вважаю, це якийсь знак, бо як на постійному стресі можна завагітнити. Ми до війни планували вагітність з чоловіком, та нічого не виходило. А в перший місяць війни, коли ми активно волонтерили, то все вийшло. Я активно займалася допомогою сім’ям з дітками, переселенцям, і вважаю, що моя вагітність — це фідбек із космосу. Нагорода за добрі справи.

Про волонтерство.

Зараз я менше волонтерю, бо вже великий строк вагітності. Мій чоловік навіть не допускає мене до керування автівкою. Але я допомагаю тим сім’ям, які підтримувала з початку повномасштабного вторгнення.

Про творчість та війну.

Перші три місяці війни в мене не було музи творити. Я взагалі не розуміла, як люди можуть щось робити в цих умовах. Я розуміла, що сидячі десь не тут муза творити є, але у мене, під вибухами, не думалось про це взагалі. І я вражалась від наших музикантів та артистів. А влітку, коли стало легше в нашому регіоні, мені захотілося зробити щось масштабне, так народилася пісня “Україно моя земля”, яку ми запрем’єрили у вересні. Я вірила, що ця пісня буде надихати наших військових, наших людей. Цією піснею я також офіційно показала свою вагітність. Коли я читала коментарі до пісні, мені було неймовірно приємно, бо цей трек оцінили люди. Був хороший результат. Я раділа, що на цю пісню в YouTube не було жодного дизлайку, а це взагалі дуже круто.

Про те, що надихає.

Мене надихає моя вагітність, бо прийшов останній місяць, я гадаю, що це буде місяць очікування. Я надихаюсь цим станом. Я надихаюся перемогами наших військових. Це не може не надихати. Авжеж мене надихають українці, які продовжують донатити, працювати, жити в складних умовах. Я розумію, що дуже багато людей перейшли на незручні умови, але ми це робимо, щоб наші ЗСУ йшли вперед. І це не може не надихати.

Побажання українцям.

Я вірю, що новорічні свята магічні. Ми маємо очікувати дива в наступному році. Головне, направляти всю енергію в свої мрії та цілі, і думати в ці магічні дні тільки про позитив. Я бажаю українцям не втрачати дух та вірити в наших захисників.Back to top button