Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про творчу діяльність, українських акторів та майбутнє: Владислав Вербицький на D1

Актор Владислав Вербицький доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про акторську діяльність.

Завдячуючи нашим захисникам та захисницям ми маємо можливість працювати. Зараз приступили до зйомки чергового сезону серіалу “Слід”. Помалу, потихеньку ми працюємо, тож маємо змогу допомагати нашим захисникам.

Про зміну думок та поглядів.

На рахунок життя та амбіцій — нічого не змінилось. Війна не вплинула на розвиток думок стосовно професії. Повномасштабне вторгення вплинуло на життя, на життя кожного. Але професійні думки залишилися на місці. До повномасштабного вторгення я мав стабільну роботу. Потім на якийсь період заощаджень вистачило. Потім мене, коли я був в теробороні, підтримували близькі та рідні. Звісно, були сумніви, щодо професії, але я залишився їй вірним.

Про затребуваність українських акторів.

Я дуже хочу вірити, що так воно і є. Індустрія потихеньку стає на ноги, вчиться ходити. Хочеться, щоб тут не було нічого російського, воно нам не потрібне. І ми будемо боротися, щоб вона повністю була наша. Я не розумію, чому у нас був комплекс меншовартості. І я вірю, що ми будемо прославляти наш український продукт і робити своє.

Про колег та підтримку.

Майданчик, група яка працює над створенням картини — дуже здружується. У нас є спільний чат, ми завжди на зв’язку. З тими, з ким я працював в кадрі, ми завжди були на зв’язку в телефонному режимі. Ми намагаємося підтримати та підбадьорити одне одного. Ці люди мені не чужі, я теж за них хвилююсь, мені теж за них болить.

Про плани на майбутнє.

Плани є, але я гадаю, що всім знайомо: розпологає всім Бог. Наші плани можуть зруйнуватися на очах, такі реалії. Ми змушені жити сьогоденням. Є робота — ми її виконуємо та дякуємо за таку можливість. Не буде роботи, будемо щось думати. Певної визначеності не ведемо, далеко не плануємо, але віримо. Нам потрібна перемога. А далі вже будемо планувати.Back to top button