Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про шаманство, порчу та війну: шаманка Сейраш на D1

Шаманка Сейраш доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про різницю шаманів та ворожок.

Це як різні медичні спеціальності. Кожен займається своєю роботою. Шамани спілкуються з духами за допомогою певних інструментів.

Про найчастіші запитання.

90% — це побутові питання. Є специфічні запити. Та частіше за все люди вигадують собі порчу. Частіше за все порчі немає, є дитяча психотравма. Коли ти займається чимось містичним, в тебе має бути уявлення про психологію та навіть психіатрію. Не однією містикою все відбувається. Коли люди намагаються містичним шляхом вирішити медичні проблеми, це виводе мене зі стану рівноваги.

Про порчу.

Це існує, та не так часто, як про це люблять говорити. Наприклад, на людину було зроблено порчу на хворобу, на рак. Механізм запускає хворобу, але далі магії немає, є тільки хвороба, і магічно її не зупинити.

Про заговори на щастя.

Це постійна історія. Люди бажають, щоб все змінилося за одним бажанням. У нормальних майстрів магічне втручання — як у гарного хірурга, це остання інстанція. І якщо можно вирішити проблему без цього втручання, так і слід робити.

Про убезпечення від порчі.

Заговори на смертельні хвороби — це дуже важкі і рідкісні роботи. Ніхто не буде заморочуватися, щоб проводити таку масштабну р
діяльність. Якби все було так просто, то ви уявіть, щоб у світі коїлося. Це має бути серйозна підстава, щоб прибирати людину через такий метод. Щодо побутового негативу, то він не має такої руйнівної дії. Від нього убезпечать амулети чи побудова “стіни” чи “кулі” навколо себе. Якщо ж ви розумієте, що ви маєте смертельного ворога, то тоді треба звертатися до спеціаліста, який вас убереже.

Про війну.

Лютий важкий. Важкий психічно. Нас чекає загострення фронту на Луганському та Донецькому напрямку. Щодо наступу з Білорусі — там можуть бути ДРГшні провокації, бо немає людського ресурсу. Дві контрольні точки — одна, це минула осінь, і ми це побачили, а друга — березень-квітень цього року. В цей час можливий контрнаступ. В залежності від того, як відбудеться лютий, ми будемо розуміти, коли буде фінішна пряма. Плюс у самій росії починаються деякі внутрішні процеси, такі собі гиркання. Та наук ставки робити не треба, це просто тішить наше серце. Якщо все піде добре, то фінішну пряму ми побачимо влітку. В іншому випадку — це може розтягнутися до осені. Якщо зіграють ставки рф, то все затягнеться до наступного року, та весь світ робить так, щоб цей варіант не пройшов. Все в України буде добре.Back to top button