Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про родове відьомство, перше пророцтво та Битву Екстрасенсів: Світлана Павлюк на D1 

Телеведуча, відьма, таролог, фіналістка “Битви Екстрасенсів 18” Світлана Павлюк доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про екстрасенсорику.

У 7 років у мене було перше пророцтво, і в 15, і в 16 я відчувала. Я була ще молода, і мені цього не хотілося. І вийшло так, що лише в 22 роки я зрозуміла, що воно мені треба. Я займалась, в мене були клієнти, але більше я відкрила себе на Битві Екстрасенсів. І з першого разу потрапила у 12-ку. І так воно пішло, я себе відкрила. 

Про перше пророцтво. 

Це було влітку, мене тоді перший раз відправили на море. І в ніч, коли я мала їхати, розбилася принцеса Діана. І я побачила всю свою дорогу, як я там буду. І ми приїхали — і я все це бачила. В 10 років я людині сказала “щоб ти здох”, і через дві години ця людина померла. Я багато бачу, я бачу наперед, все, що стосується мого життя — я все бачу. Я навіть бачила за півроку свою аварію. 

Про прийняття дару.

Я перед цим брала карти, закидувала, знов брала, знов закидувала. І коли я останній раз відмовилася — пішов мій брат. Перед цим пішов батько. І коли помер брат, то я зрозуміла, що “кіна не буде”. Я пішла до однієї людини, вона сказала — якщо ти будеш відмовлятися від цього, ти будеш втрачати близьких. І я сказала — все. Ну і пішло. 

Про карти ТАРО.

Це карти, які показують майбутнє. Вони нам про це кажуть. Вони показують, яка буде ситуація, чого чекати. Нічого карти не забирають, лише показують.

Про ритуали.

Беру все. Зараз є табу, останні два роки — я не роблю на смерть. Наприклад, до мене прийшла дівчина на прийом, вона хоче своєму хлопцю щось зробити. Я дивлюся — хлопець нормальний. І я кажу цій дівчині — ні. Якщо комусь стукнуло в голову зробити комусь погане — я таке робити не буду. Не буду ламати життя. 

Про запити клієнтів.

З початку війни запити змінилися. Рідні звертаються, питають, чи хлопці живі. Я можу подивитися, але якщо людини немає в живих, відповідати не буду. Як я можу сказати, мені важко це говорити.

Про освоєння тарології та того дару, що дано.

Головне, знайти надійного наставника. І він буде вести. Без нього ніяк. В мене є наставник. Я з ним постійно. Бо бувають моменти, коли вона мені підказує, як себе вести. 

Про Битву Екстрасенсів.

Ніхто з моїх родичів не вірив в мене. Думали, що я дурненька трохи. Потім, як побачили в телевізорі, роти повідкривали. Цей проєкт дав мені нове життя. Мене знають люди, мене поважать. Після проєкту ми вийшли іншими людьми. Я отримала багато любові від клієнтів, це приємно. Найскладнішим на проєктів було те, що було холодно. Ми замерзали, пар з рота йшов. Зимній сезон, морози. А потім вже звикаєш до проєкту, до камер, до популярності. Більш за все я боялася не вилітати першою, конкуренції не боялася. А ще у мене була підтримка. Ця людина дзвонила мені і казала, що я маю йти до кінця. Загалом, у нас був найдружніший сезон. І досі ми спілкуємося. Це певний час життя був, про який ми ніколи не забудемо, це дійсно було класно.

Про клієнтів.

Після проєкту у мене досі черги стоять. В мене є ще правило — я не дивлюся дітей до 18 років і вагітних. Бо я чорною магією можу нашкодити дитині. Я задоволена, коли ритуал працює, коли клієнти дякують, я стаю більш впевненою, бо розумію, що допомогла.

Про смішні ситуації на прийомах.

До мене приходили інопланетяни, казали, що вони з іншої планети. Я їх відправляла. Якби я їх в лікувальний заклад направила, мене б просто аферисткою назвали. Тому я кажу — вибачте, часу немає.

Про відьомство. 

Відьма є відьма. Є практики, а є відьма. Я родова, я після бабусі друга. Спочатку від цього слова було незручно, а потім звикла. І так пішло у мене. 

Побажання українцям. 

Перемоги. І щоб наші герої повернулися живими. І щоб кожна мати, кожна жінка зустріла свого героя живим.Back to top button