Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про привороти та їх наслідки: маг та чаклун Сергій Кобзар на D1

Знахар, чаклун та маг Сергій Кобзар доєднався о спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про привороти на День Святого Валентина.

Якщо брати статистику, то такі “загострення” найчастіше виникають на свята — напередодні Нового року, напередодні Дня закоханих та 8-го Березня. Це пов’язано з тим, що в період свят буває, що люди сидять самі і у них виникає бажання побудувати відносини будь що.

Про професію.

Якщо взяти основну частину, то 70-80% роботи — це робота зі стосунками. Привороти та відвороти. Це серйозна справа, і під кожного замовника ритуал підбирається індивідуально. Грають роль чи є суперники, чи є біоматеріал і все інше.

Про наслідки приворотів. 

Момент наслідків залежить від обраного ритуалу та від того майстра, який його проводить. Якщо зробити його неправильно, то наслідки будуть. І найчастіше за це люди платять не грошима. Може бути втрата емоційної складової, роки життя, може сказатися на дітях. Якщо все зробити правильно — наслідків не буде. Найбільші наслідки — від неправильного ритуала. 

Про 100% результат. 

В ритуалі треба враховувати всі моменти. Наприклад, уявіть, що ритуал — це будинок. Якщо в нас є лише світлина, то це одна ступінь впливу, якщо є біоматеріал — це друга ступінь впливу, і так,чим більше ступенів, то тим більше цеглинок для міцного будинку/ритуалу. Та є підводний камінь. Чим більше яскравий та насичений цей ритуал, тим більше подавлення волі. Тобто, отримати максимум та не продавити волю — такого не буває.

Про зміни запитів після війни. 

Я був шокований, та вони не змінилися. До війни 80% запитів торкалися відносин, 10% — роботи і десь далеко питали про здоров’я. Після ковіду питали більше про роботу та здоров’я. Після початку війни питають, коли повернутися в Україну, чи будуть бомбити, коли перемога. Та якщо брати замовлення любовної магії — то нічого не змінилося. І що ми помітили з колегами — зараз дуже багато розвалів відносин, де інвесторами є жінки. Жінки переносять стрес кожна по своєму, вони знаходяться у ситуації, до якої їх не готували, і отримати від чоловіка почуття безпеки вони не можуть, і на цьому факторі пішов розвал відносин.

Про дратівливі запити. 

Вони є, але я розумію людей, які це питають — вони питають, коли закінчиться війна, конкретну дату. А її немає. Є багато людей, які досі гадають, що як тільки вирівняється ситуація, то життя стане таким же, як і до війни. А такого не буде. Вони цього не розуміють. По любовній магії є люди, відірвані від реальності, і вони хочуть 100% гарантії і миттєвий результат. Коли я бачу таких людей,я їм відмовляю, щоб людина повернулася до реальності і зрозуміла, що насправді їй потрібно.

Про Дніпропетровщину протягом місяця. 

Ситуація напружена до початку березня. Критичний період десь до 10-го березня, і не тільки по Дніпру, між Сумами та Харковом також може бути критична ситуація дуже скоро. Випадає всюди підвішена ситуація. Лютий буде важкий. Велика вірогідність, що в цей період підвішена ситуація буде і по отриманню зброї. Ривок буде більш яскравим, та він буде в середині березня. 

Побажання українцям.

Мирного неба. Це найважливіше. Якщо воно буде, можна буде видихнути. І досягти внутрішнього стану щастя.Back to top button