Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про прем’єру пісні “Дім”, поєднання емоцій та особливості творчого напряму: гурт MOLODI на D1

Гурт MOLODI доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про пісню “Дім”. 

Ми її написали майже рік тому. Тоді для нас це було максимально гостре відчуття. Дуже вона нас торкалася. І всі відчуття в цій пісні досі актуальні, гострі. Неприємно думати про рідний Маріуполь. Важко не бачитися з близькими. В куплетах пісні — сум, смуток, депресія. Там справжні емоції. Але передприспів та приспів — ми наголошуємо, що знайдемо свій шлях додому і все буде добре.

Про поєднання емоцій надії та розпачу. 

До війни всі пісні були про кохання, про життя. З початком війни теми змінилися, ми викладаємо в сенс пісень те, що відбудеться просто зараз. І робимо ми не тому що це треба, а тому ще це на душі лежить.

Про кліп до пісні “Дім”.

Тут основний посил в тому, що дім — це не тільки місто й місце. А це люди, які тебе оточують. Близькі. Ті, кого ти до себе підпустив. Остання сцена кліпу саме про це. Весь кліп — це пошуки. В кінці — зустріч друзів. Але всеодно наголошується, що зараз дуже складно. Є друзі, ми можемо радіти життю, але ти можеш відчувати себе самотнім. Знімали все навколо Львова, остання сцена — у центрі міста.

Про власну творчість. 

Ми повністю самі робимо музику і текст, від початку до кінця. Ми надихаємося різною музикою, різних країн і різних стилів. Намагаємося все це привнести. Зробити так, щоб українська музика, звичайна поп сцена, була на більш високому рівні. Ми дуже хочемо вийти на цей рівень. 

Про плани на майбутнє. 

Не можна робити канікул. Не можна брати відпочинок, коли так багато роботи. Будемо працювати. Цю пісню по максимуму доносити до людей. А потім будуть нові релізи. Ще більш емоційні і сильні.Back to top button