Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про пісню “Україна переможе”, волонтерство та емоції: Петро Чорний на D1 

Співак, композитор, актор, шоумен Петро Чорний доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення.

Раніше ми були шановне панство, а зараз ми всі брати і сестри. 

Про пісню “Горить-палає техніка ворожа”.

З перших днів війни фронт культури почав працювати. Пісня мотивує і це історичний факт. І коли попросили зробити пісню потужну, то мені зателефонував Пономарьов і я дав свою сердешну згоду. Кожний робив свій куплет на зйомці. Я тоді відвозив жінку та сина. Коли все почалося, я три дні був розгублений, як людина. Але я згуртувався. Я йому сказав — я в Мукачево, скоро буду. Він сказав, нема часу. І я підняв всіх на вуха. Напевно, ви бачили мою сцену. І ми зробили кожен свій куплет. І це потужна пісня не лише для України, а й для всіх націй, бо Україна — багатонаціональна країна. 

Про волонтерську діяльність.

За час праці, а я завжди був державний співак, я їздив по всій земній кулі, навіть у Дональда Трампа співав. Коли все почалося, то я звернувся до тероборони. Але в свої 50 років отримав відповідь — ти давай на фронт культури, і допомагай, як волонтер. І з перших днів я їжджу до хлопців, і все, що потрібно — намагаюся привезти. І доки б’ється моє серце, я буду намагатися це робити. 

Про емоції. 

Коли я їхав вперше, мене відправили, як державної співака, у ліс, так скажімо, я їхав с хлопцями, і думав, ну що я їм скажу. А вже були люди, які загинули… А коли їх побачив — це двометрові атланти! Не п’ють, такі заряджені, такі… І в них нема подвійних стандартів. Вони все бачать. У них одна пряма лінія — на знищення ворога. Слава Богу є пісня, яка мотивує воїнів. І хлопці почали писати — давайте нам Петра.

Про концерти. 

Я приїжджаю, привожу гуманітарку, передаю від фондів, що мені дають. А ще я взяв опікунство над 8 лікарнею в Києві, де проходять реабілітацію наші воїни. І ми домовилися, що гроші я збираю для цієї лікарні. А коли люди приходять на концерт, вони дивуються. Бо коли я сідаю за рояль, то у них стереотип ламається. І ці концерти дають наснагу. Люди і плачуть, і сміються. І я кажу, що життя ніхто не відміняв.

Побажання українцям.

Коли ми говоримо “перемога” — це не легко, але це можливо. Коли ми кожною клітиною будемо відчувати єдність. Хочу побажати, щоб розум був здоровий. Щоб всі зрозуміли, що немає нації, а є людина. Що ми — брати і сестри. Всім сили. І єдності. Єдності, здоров’я і, звичайно, перемоги!Back to top button