Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про пісню “Не плакати”, благодійні заходи та українську музику: RANYMA на D1

Співачка RANYMA доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про пісню “Не плакати”.

У ній я виклала свої думки, написала я її з командою 10-го жовтня, коли була масована ракетна атака по Україні. Хотілося висловити свої емоції, кричати і так вийшла пісня “Не плакати”.

Про те, що надихає. 

На більш патріотичні пісні мене надихнув Алан Бадоєв, коли я подивилася його інтерв’ю. Він казав, що нам треба розвивати свій кінематограф, свою музику, показати світу, що ми самі в себе є, що ми нічого ні в кого не крадемо, що у нас є все своє.

Про гру на музичних інструментах. 

Я починала ще грати з акордеону, це було ще в першому класі, та перейшла на фортепіано, потім також підтягувалися інші клавішні інструменти. 

Про переможну пісню. 

Я впевнена, що сенс буде позитивний. Бо коли ми переможемо, всі будуть раді, і пісня покаже цю радість, боротьбу, яку ми пережили. 

Про благодійні концерти. 

Я намагаюся доєднуватися до багатьох благодійних концертів, і не лише до них. Я доєднуюся до різних ярмарків та акцій. Я дуже чуйна людина. Сильно підтримую школярів. Всі ці шкільні ярмарки — також туди прихожу. 

Про українську пісню після війни. 

Я впевнена, що це вже наклало відбиток, ми беремо більше народної музики, намагаємся передати українську культуру через пісні. 

Про мовне питання.

Воно важливе. Розмовляти російською зараз не дуже правильно зі сторони українців. І потім також. Ми живемо в Україні, це наша мова, не треба розмовляти мовою окупанта. 

Побажання українцям.

Я б хотіла побажати сили волі, терпіння, віри в перемогу, вона вже незабаром буде, я в це вірю.Back to top button