ДніпроКанал Д1Транспорт

Про пісню “Народна”, музичний фронт та про те, що надихає: Люся Кава на D1

Співачка Люся Кава доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про нову пісню “Народна”.

У нас зараз багато благодійних концертів, і так трапилося, що на одному з них я стояла за кулісами та помітила, що кожен артист після виступу говорить “Слава Україні”! І весь зал у відповідь — “Героям слава!”. І я розумію, що це така магічна зараз фраза. Я приїхала додому і вирішила написати пісню саме про те, що відчуває народ, про те, що нам зараз болить, про те, що нас зараз підтримує. У мене дуже багато пісень, вони про кохання, про пристрасть, про все. І я не можу себе налаштувати випускати їх. В мене настільки болить. І я заходжу в Фейсбук і бачу в стрічці, як хтось когось втратив, відчуваю цей біль. Я думала, що в мене ж пісні, які підтримують. І я подумала, чому б не випустити пісню, яка дуже підтримує мене. І в мене в голові ці слова: “Слава Україні! Героям слава!”. Нам боляче, нам тяжко, але ми віримо в перемогу. Ми бачимо хлопців, які віддають свої життя. Які боронять нас. Мені дуже хотілося віддячити їм. І зараз я читаю відгуки на пісню, і це до сліз. Ми не можемо віддячити їм так само, бо вони роблять для нас неймовірне. Але хоча б пісні, які ми створюємо зараз, їх трошки підтримують. Ця пісня про те, що всі ми одна країна. І є такі слова: “біда нас не зламала, вона нас об’єднала”, і це правда. Мені здається, ми ніколи не відчували таку підтримку, таку силу єдності, її видно, її відчуваєш скрізь.

Про реакцію сина на пісні.

Він в мене артист, навіть прийняв участь у деяких кліпах. І я не дуже хочу, щоб він був артистом, це дуже не простий шлях, але він, напевно, в мене пішов. Зараз я радію тому, що він маленький і не розуміє, що відбувається, він не чує вибухів, нічого.

Про те, що надихає.

На тому тижні я була у 500 метрів від потрапляння ракети, а я буда в спортзалі в підвалі. Мені пощастило. Коли ти знаходиться біля жаху такого, в тобі акумулюються всі емоції. Я думала, куди ще більше — та я стала ще більше цінувати життя. Перша пісня, яку я випустила у війну, називається “Дівчинка”, там 5 мільйонів переглядів, я читаю всі коментарі і надихаюся. Я розумію, що кожна пісня є для кожного глядача. І це надихає писати та співати. Я хочу співати зараз такі пісні, які будуть підтримувати наших українців, наш незламний дух.Back to top button