ДніпроСуспільство

Про пісню “Колискова”, івент “Амбассадори дитинства” та благодійність: Dima PROKOPOV на D1

Співак Dima PROKOPOV доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про пісню “Колискова”.

На початку війни мені важко давалася творчість, я працював на волонтерському фронті та гадав, що музикою займатися не буду. Але з’явився вірш, присвята українським життям. Він починався словами “Не спиш, знаю, болить”, і багато дівчат в інстаграмі почали викладати світлини з підписами “не сплю”. І прийшла ідея написати заспокійливе для наших жінок, щоб вони могли помріяти про щось хороше. Так з’явилася “Колискова”. Робота йшла десь два місяці. Я віддався повністю емоційно роботі, напевно, люди це також відчули.

Про кліп.

У мене була візуалізація про хлопця на війні та про спогади з мирного життя. Режисер передав все, як я і уявляв.

Про ліричні пісні.

Я завжди писав про почуття та кохання. Я люблю лірику. Це моє.

Про волонтерську діяльність.

Олексій Загородній, Вася Котляров, Андрій Безкровний — ми займаємося благодійністю, створили івент “Амбассадор дитинства”, їздимо з концертами, граємося з дітьми, розмовляємо з ними. Перші два-три концерти — було важко. Ти просто не міг повірити, що така малеча пережила таке велике горе. Але ти радієш, що можеш хоч щось для цих діток зробити, подарувати їм емоції. Звісно, вони не забудуть того, що пережили, але все що ми можемо — ми робимо.

Про плани на майбутнє.

В процесі пісня про Україну. Пісня “Колискова” — вона також і про те, щоб наші діти спокійно спали. І найголовніше — напишу переможну пісню. Інакше ніяк.Back to top button