Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про пісні з характером, творчу кар’єру та власні мінуси: TRAVINSKIY на D1 

Музикант, автор та виконавець TRAVINSKIY доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про музику.

Взагалі я займаюся музикою з 7 років, з того часу, як мене віддали до музичної школи. Розпочав писати пісні десь років у 14. Перша пісня була про тата, на честь його дня народження. Це був початок. Саме тато мене і привів до музики, але він більш ресторанним бізнесом займався. Я вирішив, що ресторанний бізнес трохи не для мене, я хочу на велику сцену. Це було приблизно у 16-17 років. Тато бачив, що ресторанний бізнес не завжди стабільний, тому він казав — ти подумай добре, можливо є ще одна професія, яку ти захочеш освоїти. 

Про підтримку батьків. 

Дуже гарна. Мама, бабусі, вони завжди підтримували, казали, що все буде добре. Тато певний час казав, що треба писати краще, більш філософськи вірші потрібні, але зараз все чудово. 

Про підписників в Instagram.

Відповідальність за контент перед підписникам я несу, бо більшість з них — молодь. Важливо, яке життя я транслюю. І мені важлива підтримка моїх підписників. 

Про хейт. 

Завжди відчував підтримку, хейту як такого не було. Начебто такого не було. Мене оточують гарні люди. І це залежить від самої людини, яка в неї атмосфера, такі і люди навколо. 

Про те, шо надихає. 

Природа. Пам’ятаю, коли я зрозумів, що таке натхнення. Просто був у горах та дивився. І відчув це. Також надихають близькі люди, які поруч, які підтримують. І надихають підписники. Я розумію, що є люди, які хочуть мене почути, і це дуже важливо.

Про себе. 

Романтик, трошки блогер. Спокійна людина, яка не любить йти за течією. Рак по гороскопу. Я дуже часто розмовляю з собою та аналізую. 

Про власні мінуси. 

Кожна людина не ідеальна. І я не ідеальний. Я намагаюся близьких людей підпускати на цю територію, щоб зрозуміти, які ці мінуси.

Про творчість. 

Кожна пісня несе свій характер. Всі вони написані з життя. І я намагаюся вірити, що люди прочитають мене зсередини, прослуховуючи ці пісні.

Про волонтерську діяльність. 

Коли є така змога — доначу. Звертаються часто люди, які мають знайомих в ЗСУ і які потребують чогось, відкриваємо збори. Робили заходи та благодійні збори для допомоги переселенцям. 

Побажання українцям.

Миру, нашої перемоги та щоб завжди в серці жида радісна нота — все буде гаразд.Back to top button