Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про передчуття війни, особисте становлення та Битву екстрасенсів: Каїн Крамер на D1 

Екстрасенс Каїн Крамер доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про початок війни. 

Де були екстрасенси, коли був початок війни, що не попередили. Та ми не хотіли в то вірити. Чи відчували ми, що буде саме війна — ні. Та ми з шаманкою Сейраш ходили за три місяці до початку і говорили людям, що наступного року з другого по шостий місяць буде складно. Мені не подобався жоден з розкладів. Ми працювали, але не хотіли вірити, що буде війна. Я людина, яка не плакала багато часу, та за тиждень мене накрило. І я ридав, наче за упокой. І через тиждень почалася війна, почалися смерті. 

Про перші дії. 

Я виїхав день на 7, коли прилетіло в сусідній дім. Виїхали на два місяця, а потім я вже повернуся до Києва. 

Про фейкові новини. 

росія нічого нового в своїх фейках не запропонує. Основне буде про якісь досягнення на фронті, будуть, скоріш за все, брехати про якісь домовленості або про боєздатність своєї армії. І, як завжди, в своїх злочинах будуть звинувачувати нас.

Про здібності.

Не те, щоб я розумів, що вони в мене є. Перший мій астральний вихід з тіла був років в 5-6. Я був ще несвідомий. І я розумію, що я стою напроти себе і я себе бачу. Далі нічого такого не відбувалося. Я пам’ятаю моменти з дитинства, коли бачив ауру, але всі діти її бачать до певного часу. Я не кажу про себе, що я дуже сильний, я самоучка. Я цим пишаюся. І я продовжую щось пізнавати, щось вивчати, і мені це подобається. Наставника в мене не було, я навчався по книжкам. І це стає частиною життя. Я рахую, що в магічному світі немає кнопки “стоп”. Ти постійно навчаєшся. Тому я завжди знаходжуся в цьому активному стані. 

Про становлення. 

Коли я починав вже свідомо, благо, був інтернет, і він мені допоміг. Я сидів в тематичних групах і мав плацдарм, щоб набрати досвіду. 

Про Битву екстрасенсів.

Участь дала багато. Змінила мене на 180 градусів. Я прийшов забитим хлопчиком і отримав класну школу життя. Ти працюєш в стресових ситуаціях, ти швидше думаєш, це становлення характеру. Я не очікував перемоги. Наші люди завжди довіряли тим, хто старше. Я навіть не сподівався. І коли мені сказали — я взагалі не повірив. Це було радісно, що я не побоявся, попри те, що родина мене не підтримала.

Про клієнтів.

Я можу щось змовчати, коли бачу, що людина занадто близько сприймає все до серця. Донести інформацію ніжніше. А іноді людям потрібна шокова терапія. Я подаю інформацію так, як вона є, але в залежності від психології людини.

Про кумедні ситуації. 

Коли в один і той же день приходить жінка, приходить чоловік і приходить коханка. І ти сидиш такий — та ви шоооо. Оце таких історій багато. Або коли приходить мати, жаліється на свекруху, а потім приходить свекруха. І ти їх корегуєш, щоб воно жили трошки мирніше.

Каїн Крамер Facebook, Instagram, Telegram.Back to top button