ДніпроСуспільство

Про особисту трагедію, культурний фронт та вплив війни на творчість: Ultra на D1

Співачка Ultra доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про початок війни та особисту трагедію. 

Я почула вибухи, відкрила інтернет, думала, може мені здається, може не війна… Не знала, як правильно поводитися, їхати чи ні. Було страшно. Ми з чоловіком вирішили виїхати, і його вбили на трасі. Мені боляче це згадувати. Було дуже важко прийти в себе та налагодити життя. Я була свідком цього, та мені важко згадувати цю тему. Я зверталася до психолога, мені потрібно було більше ніж півроку, щоб жити далі.

Про власну місію під час війни.

Це культурний фронт, це розголос на весь світ того, що сталося, що росія — країна-агресор. Артисти мають це розповідати. А також підтримувати піснями наших захисників та всіх українців. Пісні — це дух країни. Вони вселяють надію на краще. Тому артисти мають навіть у війну писати пісні.

Про новий альбом.

Альбом буде англомовний та україномовний. Бо люди з Європи мають знати, що відбувається в нашій країні, а мої пісні пов’язані з війною. Моя історія — складна, нервова, але вона відображається в житті кожного. У кожного була особиста трагедія. Всі українці щось втратили. І все це — через те, що росія напала на Україну. Незабаром також вийде нова пісня на англійській мові, я її написала ще до війни, вона пов’язана з коханням. Тож, чекайте, незабаром вона вийде.

Про існування гарних росіян.

Для мене їх не існує. Якщо б вони були, то з самого початку була якась революція. Але вони ніяк не відреагували. Хороших росіян немає для мене взагалі.

Про волонтерську діяльність.

Я допомагаю донатами. Вважаю, що всі українці мають об’єднатися заради спільної перемоги.

Про мову.

Я вважаю, що зараз, як би не було важко, потрібно переходити на українську. Я спілкувалася російською, зараз перейшла на українську. Мова — це ідентичність країни. Я б дуже хотіла, щоб кожен українець почав розмовляти українською.

Про вплив війни на творчість.

Війна внесла корективи всюди. І артисти зараз пишуть пісні ще більше, ще гостріше. Пісні пишуться і будуть писатися. І я дуже рада, що відбувся підйом культури. Про українські пісні знають всюди. Для артистів це велика можливість розповісти про нашу країну.Back to top button