ДніпроКанал Д1Простір СвободиСуспільство

Про нову колядку та важливість збереження українських традицій: Крістіна Присяжнюк на D1

Співачка Крістіна Присяжнюк доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про колядку “Зійшла перша зоря”

Слова і музика мої, мені давно хотілося написати колядку, ще рік тому я виношувала цю ідею. І цього року це вдалося. Вона в таких українських традиціях, збереглися народні мотиви. Українська культура дуже багата. І мені дуже приємно було б, якщо б моя колядка ввійшла в історію, якщо б я зробила вклад в українську культуру. Зараз ми як ніколи маємо зберігати традиції та пам’ятати своє коріння, і це головна мета моєї колядки. Ми маємо величезний культурний спадок і його треба розвивати далі.

Про створення кліпу.

Це була знахідка для мене, коли ми побачили локацію — невеличку хатинку в Івано-Франківській області. І зараз всі бажаючі можуть туди приїхати та зробити якісь зйомки. Коли я туди зайшла, то просто мурахи по шкірі були, неймовірні відчуття. Я гадаю, нам вдалося передати все це, як відбувається традиційна підготовка українського Різдва. Там є вбрання, якому понад 100 років, воно різного строю. Господиня хатки, пані Мар’яна, вже давно колекціонує автентичні українські речі. І тому для відео роботи була обрана саме ця локація.

Про Різдво.

Це родинне свято. Нажаль, сьогодні ми в таких умовах, що і настрій не особливо святковий, та побути в родинному колі та поспілкуватися — це те, чого нам бракує. Хочеться, щоб кожна родина була разом, зібралася за одним столом, ну і відсвяткувати вже нашу перемогу.

Про новорічну ніч.

Я була дома, з чоловіком та дитиною. Загадали єдине бажання, яке зараз у всіх українців. Та написала цілі, які є дуже важливими. Звичайно, мені важливо, щоб моя сім’я була поруч, щоб моя дитина була здоровою, і я бажаю це кожному українцю.

Про 2022 рік.

Він з новою силою показав мені, які люди мають бути поруч зі мною. Я вдячна цьому нелегкому року за розуміння, за уроки, які ми пережили, та за висновки, які ми зробили. Ми стали сильніші та розумніші. Будемо крокувати далі до перемоги.

Про благодійні концерти.

Конкретних планів немає, та я завжди відкрита до пропозицій. Я завжди рада, завжди з великим задоволенням, я завжди відкрита до того, щоб бути там, же я маю бути. Зараз головна місія артистів — тримати оборону на музичному фронту.Back to top button