Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про ненависть до приворотів, сенс хрещення та здоровий глузд: Каїн Крамер на D1

Екстрасенс Каїн Крамер доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про професію.

Я по чисткам від усілякого негативу, від того, що заважає та не дає розвиватися.

Про критику.

Я завжди кажу людям — я вас ні до чого не закликаю. З критикою прям такою я ще не зіштовхнувся. Я закликаю не до того, щоб хтось від чогось відрікся, я закликаю до свого розуму, до своїх глуздів.

Про хрещення дитини.

Я часто питаю у людей, нащо вони це роблять. І у кожного своя думка. Люди добрі, якщо ваша дитина має померти, вона помре, якщо щось в неї має вселитися, воно це зробить, будь вона хрещена чи не хрещена. Хрещення не захищає, не обіцяє вам чогось. Я, в принципі, хотів би, щоб люди обирали свою віру або релігію зі свідомої точки зору.

Про свою віру.

Я не релігійна людина, я вірю, я язичник.

Про ритуали.

Я майстер в чистках, я прекрасно працюю з емоціями, які себе віджили, які люди роками тягають за собою. Трохи завідую ритуалами любові, але не приворотами. Це розжиги, прив’язочки. Але, жіночки, не виправдовуйте пуританство вашого чоловіка приворотами. А от експерт я саме в чистках. Найбільше у своїй діяльності мені подобається, коли люди свідомі. В мене люди діляться на два типи. З одними розмовляєш, кажеш, що якщо ти підеш так, тут будет одне, а отак — інше. І одні зроблять так, щоб нічого поганого не сталося, а інші складуть руки і будуть чекати, коли погане станеться. Отже, в моїй практиці мені подобаються думаючі люди. І ритуали я дуже люблю, це прям кайф. Це дуже цікавий стан. Це стан, ніби ти під якимось гідозепамом. Ти приходиш туди, де тихо, спокійно, є ти і усе. І кожного разу ти йдеш туди і гадаєш — як там добре. Тому я дуже люблю ритуали.

Про табу.

Ніколи не буду робити привороти. Я їх ненавиджу. Я за те, щоб кохання лишили у спокої. Кохання має бути вашим свідомим вибором. Кохання від привороту — це не кохання, це сурогат.

Побажання українцям.

Людоньки добрі, вмикайте глузд. Не шукайте зраду, там де її нема, трошечки вмикайте універсальність розуму, вмійте чекати. Сил нам, наснаги та не відмовляйтеся від гарних емоцій навіть у цей складний час. Ми не будемо жити вічно, встигніть пожити.

Каїн Крамер Facebook, Instagram, Telegram.Back to top button