Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про магічні здібності, особисті табу та кінець війни: Анна Атаманова на D1

Ясновидець, медіум, таролог Анна Атаманова доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про діяльність.

Я займаюся з дитинства. У мене вроджені здібності магічні. Також я медіум, можу спілкуватися з духами. Звісно, на початку було страшно, особливо, коли потрібно було йти на кладовище, бо я бачу духів. До цього я звикла не відразу. Але я хотіла допомагати людям. Я повинна нести цю справу.

Про духів.

Кожен дух може трансформуватися в різну субстанцію. Зазвичай вони приходять в тому обличчі, в якому їх можуть пізнати рідні. Але, якщо люди до мене звертаються з потребою діагностувати будинок на наявність полтергейстів, то вони можуть виглядати по-різному.

Про обряди.

Незахищеною не можна спілкуватися, треба захистити себе і людей поруч. Потрібно пам’ятати правила поведінки з сутностями. Духи такой мають причину на те, що вони в тій чи іншій оселі, тому я виходжу на зв’язок і знаходжу відповіді на питання. Була така історія, що неспокійний дух бабусі гиркав дверима, а вона хотіла просто улюблене своє намисто. З певним обрядом ми це зробили, заспокоїли духа, і більше вона нікого не турбувала.

Про критику та відношення.

Деякі мої родичі не розуміли цього. Вважається, що православна культура не є прихильником людей зі здібностями. Моє правило життєве — не нашкодити нікому. Захистити людей — так, я маю це робити. Попередити. Або зараз звертаються люди із запитаннями, чи варто повертатися або виїжджати. І я вважаю, треба допомагати. Що я можу, я роблю.

Про табу.

Це порча та приворот. Тому що, я світлий маг. Я не можу робити людям погано. Я можу зняти порчу, але я її не роблю.

Про пошук людей.

Приємно, коли можна знайти воїна і сказати, що він вижив. Але найважче — сказати рідним, що людини вже немає. Я впевнена у своїх здібностях, тому кажу так, як є. Якщо я не відчуваю людину в цьому світі, то я кажу правду. Я пропускаю через себе сльози та біль. І головне пропусти це, не залишити в собі. Моя задача, заспокоїти людей, нести добро, нести позитив. Коли я сама буду виснажена, то чим я зможу зарадити людям.

Про відмови.

Дуже часто відмовляю, коли звертаються за приворотами. Якщо є почуття у людей, якщо у них просто непорозуміння, я можу допомогти, зняти негативні блоки. Тут так. А от те, що може нашкодити, те, що проти Бога — я робити не буду. Я на боці янголів. Вони мені сняться і кажуть, що буде далі.

Про війну.

Я намагаюся робити прогнози, непогано у мене виходить, але стосовно війни важко спрогнозувати остаточну дату. Але зазирнути у майбутнє я пробувала. І бачила “25”, можливо, це рік завершення. Безумовно ми виграємо, безумовно Україна переможе, але так, щоб дуже швидко, я не бачу.

Про Дніпропетровщину до кінця місяця.

Я нещодавно дивилася по всій Україні, відчуваю, що будуть повітряні тривоги, буде не дуже спокійно. Щось в повітрі буде літати. Але такої страшної трагедії не має бути. До кінця місяця сильно трагічних випадків я не відчуваю.

Побажання українцям.

Любити одне одного, вірити в перемогу, набиратися терпіння і підтримувати одне одного. Все ми переживемо і все здолаємо.

⇒YouTube ясновидиці.Back to top button