Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Про Кубок з фрі-файту, найскладніший бій та важливість спорту: Віктор Богуславський на D1

Дворазовий призер світу з фрі-файту Віктор Богуславський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про кандидатську дисертацію.

Це адміністративне право. Основна задача — забезпечити особисту безпеку працівників, які входять до сектору оборони. Я писав її 4 роки. Я після ВУЗу працював викладачем на кафедрі, і мені став цікавим цей напрям, як ми можемо через призму права захищати особисту безпеку. Я здобув звання доцент, через два роки, маю надію, отримаю звання професора.

Про Кубок України з фрі-файту.

Все почалося з того, що кілька років назад я став керівником Дніпропетровської обласної Федерації фрі-файту. Основною задачею стало працювати над покращенням якісної частини спортсменів. Кращі спортсмени нашої області поїхали до Львова. І з 8 категорій, які були представлені, у нас 4 перші місця і одне друге. Це чудовий результат. Можна досягати і вищих. Найближчий міжнародний старт буде літом, тому, готуємось.

Про фрі-файт. 

Це український вид спорту, почав розвиватися на початку нульових. Це змішані єдиноборства, які включають в себе декілька розділів. Ті, хто бажає прийти на тренування, просто мають взяти і прийти. Спорт — це складова здоров’я людини. Тому, займайтеся.

Про найскладніший бій. 

Це стовідсотково було на Чемпіонаті світу. Я поїхав сам, як спортсмен, без тренера. Не вистачало підтримки тренера. Тому, було важко.

Про найближчі змагання.

Травень — Чемпіонат області з фрі-файту. А в місті Дніпро буде проводитися Кубок. Це команда першість. 

Про тренування із обмеженнями.

Коли приходить людина на тренування, я питаю, які є захворювання. Якщо вони є і вони складні, то тренування я проводжу індивідуально, даю навантаження лише лікувально-фізкультурного напрямку. Ми займаємося з кожним, але специфіка підготовки буде інша. 

Про травми.

Спорт — це взагалі травматично. І найтравматичніший спорт — це футбол. На фрі-файті ми виходимо на змагання в приблизно однаковому рівні. І отримати дуже складну травму — практично нереально.

Про найщасливіший день в професії. 

Організаційна — я організовував Кубок України в Дніпрі. Викладацька — мною підготовлено декілька майстрів спорту і два Чемпіони світу. Спортивна — це призер Чемпіонату світу. І ще я будучи юніором вигравав Україну, і юніорську, і чоловічу. 

Про спорт.

З початку війни півроку взагалі не було змагань. І як тільки почалися тренування і змагання, багато людей зайшли в зали, щоб скинути психологічне навантаження. Спорт потрібен для здоров’я не тільки фізичного, а й психологічного.

Побажання українцям. 

Дуже чудові слова Тараса Шевченка: Борітеся — поборете, Вам Бог помагає.Back to top button