Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Про головне для шаманів, язичництво та псевдоворожок: Сейраш на D1

Шаманка Сейраш доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про шлях до шаманізму.

У мене дід по маминій ліній лікував руками, і бабуся по маминій ворожила. У моїй сім’ї всі мають до цього стосунок, і мене з дитинства це цікавило. З віком це прийшло у більшому прояві. Я зрозуміла, що це сенс життя. Скептичного ставлення в мене в принципі не було. Коли ти починаєш цікавитися езотерикою, езотерика починає цікавитися тобою. Це не означає, що якщо когось тягне до ТАРО, то іншого не існує, ні. Ти можеш стати професіоналом у своїй справі, а можеш займатися чимось іншим. Для мене шаманізм почався з природного відьмовства. Я почала більше їздити в ліс, знайшла однодумців. А потім мій товариш, який часто їздив по усіляким ярмаркам, запропонував для мене провести практику, щоб до мене прийшов мій тотем. Від того почалася перша точка. Пізніше були інші практики, із закапуванням у могилу, ходінням по вугіллю. Це нормальна історія, коли ти намагаєшся розбуркати себе, знайти відповіді на свої питання.

Про головне для чаклунів.

Будь-який чаклун в першу чергу має вміти допомагати собі. Бо чаклунство, це в першу чергу волевиявлення. Треба розуміти, як всім управляти. Ми все життя навчаємося, колупаємося у собі, і все для того, щоб краще розбиратися у комусь.

Про дитину.

Її звати Аліса, їй 9 років. Сім’я у нас з гумором, і я, і чоловік любимо пожартувати. З приводу світогляду, я ні в якому разі їй його не нав’язую. Вона знає, що мама працює чарівницею. Дочка виросте і сама зробить свій вибір.

Про язичництво.

Мене похрестили у дитинстві, вдома, так наполягла бабця. До язичництва я прийшла у 21 рік. Зробила розхрест і перейшла. Я не ходила до церков, не звертала уваги на свята. Певний час у сім’ї доводилося звертати увагу, але це не моє. Тому, це був свідомий крок. І був зроблений такий вибір.

Про Битву екстрасенсів.

На битву мене кликали декілька разів, але мені було не на часі. А от останнього разу я згодилася. Ми порадилися з чоловіком, він сказав — поїдь, спробуй. Кастинг у мене був онлайн. Я його пройшла і мене покликали на ширму, на відбірковий тур. Стосовно плюсів з битви, то я знайшла там друзів, з якими я спілкуюся і досі. Звичайно, популярність прийшла, є від цього гарні нюанси, але ж мало мати після проєкту більше клієнтів, тут важливий момент, щоб ти дійсно допомагав людям, щоб вони зверталися до тебе ще. А є ще одна сторона популярності, коли люди, які тебе пізнають, не вміють себе коректно поводити. Мене переслідував хлопчина якийсь, йшов за мною, дихав у спину, це лячна історія. Є нюанси того, що люди не розуміють, що це твоя робота. Люди, які вважають, що ти маєш їм безкоштовно надавати послуги. Є багато сторін.

Про псевдоворожок.

Ті ворожки, які люблять нести хтозна що, то їх же видно. У нас є, нажаль, псевдоколеги. Є космічні псевдоколеги, які працюють з високими матеріями без прив’язки до реального світу.

Про улюблене число.

Це 9. Це пов’язано з уявленням про світ. Люблю це число.

Про табу.

Я не займаюся приворотом, принципово. Терпіти їх не можу. Не бачу сенсу, чому я маю калічити волю людини.

Про щастя.

Окрім вас у вас немає нікого. Все залежить виключно від вас. Ваше щастя, виховання ваших дітей, вибір вашого партнера. Коли ви шукаєте сторонньої допомоги, то ви впадає до пастки інфантилізму. Вся відповідальність на вас.

Побажання українцям.

Я хочу побажати перемоги. Я бажаю здорового глузду. Звертайте увагу на себе, як на особистість. Ми — неймовірна нація, але і серед нас є індивіди, які ще не розуміють, що коїться навколо. А хочеться, щоб дійшло до усіх.Back to top button