ДніпроСуспільство

Про долю Дніпропетровщини та України: екстрасенс Рубіна Цибульська на D1

Екстрасенс Рубіна Цибульська доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про передчуття війни.

Це відчувало багато людей. Я відчувала наближення смерті та час нового життя. До мене приходило бачення, що війна на Донбасі — це ще квіточки, і що треба готуватися до повномасштабної війни. І в мене не було в цьому сумнівів. Ще до початку війни, у 16-17 році я розповідала про це в інтерв’ю.

Про початок війни та сьогодення.

За тиждень до війни у сина почалися канікули, і ми за медичними показниками поїхали у Латвію на лікування. Після цього ми повернулися до Києва. Це було вже влітку. Після повернення було більше страшно за дитину, ми розуміли, що це важка ситуація. Але ми повернулися до України ще в хворому стані. І більше нікуди їхати ми не могли. Ми відчували, що все буде добре, треба лише цей час перечекати. І відчували, що те місце, де ми знаходилися, у безпеці. Все буде добре. Іншого ми не бачимо.

Про найчастіші питання людей.

На початку війни всі задавали одні запитання — куди їхати, де буде спокійно, чи лишати будинок, чи залишатися на місці. Я намагалася всім відповісти, всім допомогти. А зараз люди зміцніли віру. Люди бачать, що все змінюється. Що країна йде до гарних змін. Звісно люди зверталися з питаннями щодо рідних військовослужбовців. Дуже багато було таких питань, особливо у березні та квітні. Питали — живий чи ні, у полоні чи вільний. Це страшні моменти. Важко сказати людині, що її рідної людини немає. Під час війни це питання я намагаюся обходити.

Про точність передбачень.

Помилятися може кожен. У передбаченнях завжди є місце людського фактору. Люди, які хочуть почути одне, а отримують інше — вони цю відповідь не приймають. А через рік повертаються і кажуть — все сталося так, як ви казали.

Про Україну у грудні.

Грудень — підсумковий місяць. Буде розкрито багато людей, які співпрацювали з ворогом. Країна готується до нового етапу трансформацій. Відбудуться важливі підписання документів. Грудень принесе багато перемог. Особливо це стосується Запорізької області та ситуації на Донбасі. Також диявол, а я так називаю путіна, прийде до краху. Та загроза та провокація буде триматися. Також я побачила хвилювання людей через вибух, який призведе до обмеження. Диявол планує це на грудень. А взагалі — переможний місяць. Як Херсон святкував — такий буде і грудень.

Про Дніпропетровщину.

Дніпропетровська область — це біль. Тут багато зрадників було, і вони є зараз, які допомагають ворогу. Вони доводять свою роботу до результатів. І цей регіон досі знаходиться під слабким захистом. Та приходить час для відновлення області. Захист буде працювати. Але зима для деяких населених пунктів буде напруженою.

Про Бахмут.

Ця територія понесе багато руйнувань, про це я казала ще на початку осені. Але після вигнання сатани з території — її будуть відновлювати. Вона зміниться. І скоро ми будемо бачити переможні дії наших хлопців.

Побажання українцям.

Побажати хочу терпіння. Щоб вищі сили допомогли народу дочекатися усіх перемог, дочекатися своїх рідних та близьких живими та здоровими. А особливо я хочу побажати хлопцям, які на лінії фронту, що вищі сили їм допомагали.Back to top button